Recommended Posts

Ljudi, juce sam se vozio 260, bar tako cager kaze. Nov novcat 530td presao tek 10.000. Vozila me pritom zenska koja mi neka dalja rodjaka. Jbt, mislim da onaj ko vozi toliko nije normalan, jest da auto ne oseca, ma ni da zatrese bar malo, ali bre put, ej pa sve linije spojene a vidis ga tanak kao da je igla. Da kazem da mi je bilo prijatno, i nije bas, u prvi mah sam se odusevio, ali nakon toga iskreno usrao sam se.

Inace, moja rodjaka je iz Nemacke i zaludjena je za dobrim automobilima. Imala mini moris, neki fiat bertone x10, zatim porse kareru, pa mecka slk i sad ovu bembaru. Kaze da ce ga menjati, hoce da kupi dodge viper. Ako ga uzme iduce godine kada dodje, slikacemo.

Eto toliko, ja neki clan bmw kluba a usrao se na 260. Mozda ce se neko smejati ali ako se nekome ukaze prilika da se vozi na toj brzini, moze samo lagati da mu je bilo super i da je uzivao. Jbt pa to kao formula, iskreno 200 je puna kapa, mada je i to previse.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Peglica, kupe, 650cm3 supersport :pilot: , nkg svecice, elf ulje, mexico plava, nov model ( pali na kljuc ;) ), od kocnica malo sta na broju :D , dve osobe u autu, pun gas u maximalnom stepenu prenosa, nizbrdo ka bubanjpotoku, pun cajger, 140km/h.

Link to post
Share on other sites

BMW 318i E30 1988.god (prve serije sa shirokim lampama i starim tipom motora-sa lancem), gume 175/70-14 sve fabricki, 190 km/h, to je tako lako postigao da sam imao utisak da bi mogao jos, al` mi vec bila frka, em podignut, em uske gume! Doduse tad je imao nekih 115000km na satu.

BMW 316i E36 1992.god (to je onaj moj bordo, imaju slike) 180-190 km/h tu je negde bilo.

A, imao sam i juga 1.3 EFI 1990.god koji je bio uvezen iz Nemacke, bio je samo spusten i malo sire gume (165/65-13) znaci sve standardno 180 km/h!

Za sve imam svedoke, ali nazalost fotke nemam :D

Evo slicica od juga:

yugo65efi4os2.jpg

Link to post
Share on other sites

vozio od ortaka pre nedelju dana ford eskorta 1,6 d.....to je bila nemoguca brzina pun gas sve brzine i naguzismo nekako 90km/h to je bila otprilike najdramaticnija voznja sve je pucalo hteo je auto da se razdvoji snostra :D :pilot:

Link to post
Share on other sites

Sta da vam kazem onaj nissan 200sx sto ga je Marko iz Vranja kupio od mene je zakucavao kazaljku na 240 km/h. Nazalost nemam slike. Ali mislim i da ga je Marko nesto slicno vozio. Marko - bmwloud!

Moja stara petica E34 525i 12v je sa 17" 234x45 isla nekih 215 km/h vise nisam smeo da je teram sve se treslo u njoj(pitaj boga zasto). E da to je bivsi Markov auto (menjali smo se).

Audi 80 jaje 1989.god 1.6 TD e to sranje nikako nije islo jednom sam ga nekako natera na 170km/h i umalo se nije raspao. Katastrofa kakva kanta od auta a inace svi su govorili da je odlican disel.

BMW e30 318 karburator, to mi je fino guralo do nekih 170-180 posle toga je koliko sam mogao da osetim bilo gusenje kao nabije jos 10 km/h ali mu treba vetar u ledja ili put od 5 km.

A sto se tice najnovijeg E36 318is 1995.god. razbusen na 1900 ccm videcemo kako ce ici jos ne smem da ga teram preko 2500 RPM zbog generalke. Ali polako videcemo kako ce to ici jos koji dan pa dolazi onaj zanimljivi deo RAZRADITI MASINU. XE XE XE to mi se najvise svidja.

E sad sam se setio jos jednog mog zanimljivog auta. To je bio moj prvi auto LADA 1300S special. Serpa plave boje e nju sam maksimalno terao 160km/h doduse nije imala tada nista osim volana, menjaca i vozacevog sedista. Posto sam je vracao onako praznu od limara. To vam je bio pravi uzitak za voznju. To se treslo isto i na 20km/h i na 120km/h.

Sutra bih je kupio samo da znam kod koga je.

Link to post
Share on other sites

318,e30,83,77kw, 175kmh na plin sa jos 4 konja u njemu! postoje svedoci i to ovde medju nama! A maksimalno 185kmh! I jos e36,325 24v,192ks,91g, 220kmh! Nisam smeo vise jer nisam poznavao auto, tek sam ga bio kupio! kad bude vise znace se i bice dokumentovano!

Link to post
Share on other sites

Vozio sam juce e60 525d karavan navuko ga kao iz sale 210-220kmh nisam imao mesto za vise. Uslikacu ga i usnimiti za neki dan kad ga isteram na autoput.

@Zemunac Rece mi Marko da je vozio nisana 230 kao od sale. Trebali smo da pravimo neku trampu ali sam odustao. Nisana je prodao i cuo sam da je crko nesto.

Link to post
Share on other sites
' date='Oct 28 2007, 04:03 AM' post='7981']

Vozio sam juce e60 525d karavan navuko ga kao iz sale 210-220kmh nisam imao mesto za vise. Uslikacu ga i usnimiti za neki dan kad ga isteram na autoput.

@Zemunac Rece mi Marko da je vozio nisana 230 kao od sale. Trebali smo da pravimo neku trampu ali sam odustao. Nisana je prodao i cuo sam da je crko nesto.

Ma pusti ga. Marko samo pravi sranja. Ja sam imao problema sa benzinom, pumpa nije radila pa sam menja dve pumpe na njemu ali nije imalo nikakvog efekta i onda sam dosao na ideju da mu stavim plin. I onda je auto poleteo. Koliko mu gasa dajem on ide. Trebao si da ga kupis zajebo si se. Ja sam morao da ga prodam zbog posla trebao mi je tada veci auto. Ali je bio utegnut i jedfnostavno nov auto. Sve je na njemu radilo kad sam ga ja prodao Marku. Sledeci auto koji bi kupio morao bi da bude skroz nov da bi bio bolji od nissana! EXTRA AUTIC!

Link to post
Share on other sites

BMW 323I E21 sport menjac 200kmh,BMW 318I E21 5 BRZINA econo 180kmh,bmw 315 e21 4 BRZINE 170 kmh ... Treba imati u vidu da je kilometar sat predvidjen samo za fabricke dimenzije tockova i guma.Nestandardni tockovi imaju drugaciji obim pa samim tim i sat nece meriti tacno.Svi kilometar satovi imaju odredjenu toleranciju greske merenja,a moze se desiti da se greska kod vecih brzina geometrijski uvecava.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...