RADARI !!!!!!!


Recommended Posts

Mislio sam, da vise nigde nema starih i da su kod svih "nove". Nije bas da se razumem previse.. Nisu sve kamere proradile po Bg-u, tek neke..

Ne razumem šta stare i nove?

Za brziu su proradile od pre skoro 2 meseca kamere po NBg, ne zna se tačno koje još, navodno se priča da rade sve na NBg i ona kod muzeja 25. maj.

A kamere sem jedne uopšte nemaju blic...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

divljao ja pre jedno godinu i po dana na autoputu za nbg i krenuli blicevi da lupaju..reko sta je bre ovo jel moguce da su me snimili..pogledam pored autoputa onaj servis gde prave trkace malo pre dusanovca i vidim gore u nekoj prostoriji(kao izlog) koja je okrenuta ka autoputu mitsubishi evo i neka bicuri u bikiniju rade foto seshn :D

Link to post
Share on other sites

za taj blic se ne bih bunio.. ;)

divljao ja pre jedno godinu i po dana na autoputu za nbg i krenuli blicevi da lupaju..reko sta je bre ovo jel moguce da su me snimili..pogledam pored autoputa onaj servis gde prave trkace malo pre dusanovca i vidim gore u nekoj prostoriji(kao izlog) koja je okrenuta ka autoputu mitsubishi evo i neka bicuri u bikiniju rade foto seshn :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja vozio pre neki dan punto od drugara po Bg-u,i on mi kaze,ma slobodno ga gazi,ne rade kamere..I ja ga normalno gazio,i ako su ga snimili,najeb'o je :D

Link to post
Share on other sites

Na sivoj zgradi sa leve strane...kako je nisi do sada primetio???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Za brzinu, vozio sam 21km/h vise od dozvoljene brzine a kamera je negde oko drugog semafora kad se iskljucis sa auto puta iz pravca auto komande, kod skretanja za urgentni negde, nisam ni ja siguran gde je a non stop tuda prolazim... Tako da od sada nema vise opustene voznje, ko zna koliko ce ih jos stici i gde se sve snima a da se za to ne zna... Bas sam pod pritiskom od kad mi je stigla ocekujem ih jos dosta sa mesta za koja svi znamo da su bezbedna sto se brzine tice :lol:

Link to post
Share on other sites

Čini mi se da na ovoj raskrsnici stoji kamera, stoji u traci koja vodi od centra:

clip4x.jpg

Par puta sam video blic, nadam se da sam dobro obeležio, izvinjavam se ako je već bilo.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Iz pravca bg-nis kod Paracina na parkingu posle eko pumpe policija napravila levak i sva kola zaustavljaju, pre toga neki km verovatno stoji na nadvoznjaku bmw 1 sa radarom...

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 3 months later...
' date='23 July 2013 - 01:36 PM' timestamp='1374579405' post='246991']

Iz pravca bg-nis kod Paracina na parkingu posle eko pumpe policija napravila levak i sva kola zaustavljaju, pre toga neki km verovatno stoji na nadvoznjaku bmw 1 sa radarom...

Danas stoji punto i kamera uperena na auto put,posle par km zaustavljanje kroz parking

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

После колико времена стиже позив од судије кад те сними радар....мене је у Б.Башти изледа цепнуоо

Link to post
Share on other sites

Чекај то стиже после месец и мало јаче?! ма мени оде дозвола месец дана...насељено место(две куће) а ја затегао једно 75! >:(>:(

Link to post
Share on other sites

Meni je stigla posle jedno 2.5 meseca od prilike , nece ti uzeti dozvolu :) ja sam prekoracio i vise od duplo ,sve se lovom resava u ovoj sugavoj drzavi :)

Link to post
Share on other sites