Recommended Posts

E ovako posto sam ga dobio da postavim par slika koliko toliko za sada :D

Ovog ljeta sam planirao da radim naljepnice na haubu (german style stickers).Felge trenutno ne planiram da mjenjam jer su mi jos ove u fullu :D.Još planiram ovih dana da pronadjem Spojler za E28 M5 serije postavio sam na par sajtova da kupujem ali do sada nisam imao nikakve sreće...Mnogo ljudi mi govori da ću imati probleme oko dijelova jer ih nema mnogo.Što je i sami primjer da sam ja jedini u svom gradu od 100 000+ stanovnika :D.Ali nadam se da ću se snaći i da neću imati toliko problema jer stvarno obožavam ovo auto od 90KS i želio bih da mi potraje :D :driv_ing: .Jako sam sretan što je kod predhodnok vlasnika bila garažirana većinu vremena i nije mnogo prešla (246 000) Uvezena je iz njemačke 1995 godine i od tada je samo ljeto vidjela :D.Prosječna potrošnja izmedju 7 - 9 litara.

:worshipbmwts9:

dscf9250kleinbt5.jpg

dscf9261kleinvq1.jpg

dscf8980jw6.jpg

Link to post
Share on other sites

odlican auto drugar, strava je ocuvan... zelim ti mnogo predjenih km i da sto manje ides kod majstora :preved:

Link to post
Share on other sites

Odlican! U drugoj polovini devedesetih sam vise od 2 godine vozio E28 520i. Lepe uspomene me vezu za njega. Ovaj tvoj je prelep i mogao bi samo malo da ga spustis i nista vise ne moras da diras.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Stvarno je lep model e28ica...

Nego druze ono gore je motor šestak m20 pod haubom, a ti spominjes 1,8 i 90ks - jesi ubacivao motor skoro? Nije valjda da vozis dva cilindra više a da nisi ni primetio biggrin.gif

Link to post
Share on other sites