Zimske carolije...


Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je hipodrom ;) padalo mi je na pamet da probam i po suvom ali treba dosta velika brzina a dole sljunak. I sad na sneg slucajno da probam i ono ide fino. Pricam AlexBMW-u da driftujem sa preko 80 on ne veruje dok nije otiso da proba i da vidi da sa ispod 60 ne moze u drift da udje :)

i moji slikovi :o

dsc02734.jpg

Link to post
Share on other sites

ljudi,namesti i ja zimske gume pre 3-4 dana(nisam mogao da udjem na forum par dana neznam zbog cega,nije uopste otvarao stranicu ;) )pazario od kolege sa foruma Miki36 iz SM,2 zimske 195-60 Continental,sara oko 5mm,rece decko da su odlicne za zimske uslove i nije slagao ni jednu jedinu rec...Znaci BEnka ide kao tenk....HVALA MIKI

Link to post
Share on other sites

@kick

To je posao!

Inace gume oce da stradaju ako se forsira preko hrapavog leda...

elem

Ja sam prosle godine dohvatio 120 iz pravca Arene u Zorana Djindjica tacno kod novog Merkatora, ima 4-5 traka sirine a bilo skroz prazno sa malim nanosima od cistaca sa svake strane, pa rekoh ako me i odkaci valjda ce me nanosi zadrzati blizu puta ;)

Jedva sam ga izvukao jer nije bilo previse klizavo, dobro ugazen rastresit oko 5cm dubok sneg, isto je podigao belu maglu iza, odsekao sam se jer je guza otisla malo vise nego sam se nadao .. :)

Ustvari to me kurbalija navukao, kad smo se skupljali na Banjici predprosle zime, bio je sa kockom i kaze da je uzbrdo pored Zvezdinog stadiona u par navrata hvatao 120, a ja sam dosao par minuta pre njega i to sa FWD vozilom i sa punim gasom jedva dohvatao stotku jer mi je konstatno nos vukao ka napolje i posle cim sam seo u kocku morao sam da probam!

A pre neki dan mi je bilo smesno na auto putu kad sam krenuo da se vozam, napadalo bas dobro, i od jenosm se stvori guzva svi nesto gasiraju kao da pokazu kako su opasni u tim uslovima 99% pojma nema, ja potegnem rucnu onako na sec na nekih 60-70 od prilike i pocnem da ga njisem sa full kontom od zute do skroz leve i tako nekih par stotina metara..., od jednom niko oko mene, kilometar iza prazno niko da pridje, znaci smejali smo se u kolima najstasnije... hahahah hahahahaha

Link to post
Share on other sites

Ma uso bi ja i brze nije mi problem ali problem nastaje kad dodjem do pola krivine ne mogu da izvucem drugu polovinu izbacice me iz putanje.

Nema snimci od 546i :) Alex otiso sam da vezba ;) nego kad padne sad opet sneg za vikend nislije organizujte se pa dodjite da driftujemo :)

Link to post
Share on other sites

I uleteo sa 90 i izokretao se pa naleteo na bankinu na koju se nasukao, zatim dosao kick sa ekipom i pomogli mi da se iscupam, HVALA jos jednom...

Link to post
Share on other sites

Hajde onda kod mene u Kosjeric, ovo sam danas snimao, snega koliko "neces". Doduse nije BMW nego Nissan Navara 4 x 4. I on zna da prokliza i to dobro

Link to post
Share on other sites

Ma uso bi ja i brze nije mi problem ali problem nastaje kad dodjem do pola krivine ne mogu da izvucem drugu polovinu izbacice me iz putanje.

Verovatno zato sto je neravno.., ili ti zafali powera??? ;)

nego kad padne sad opet sneg za vikend nislije organizujte se pa dodjite da driftujemo :)

Nemam auto sa rwd-om trenutno, jos sam u potrazi za "novom" kockom!!! :)

Link to post
Share on other sites

danas sam pokido prednji branik. kopija M. POPIZDEO SAM! tamo kod hladanjaka gde je najtanji. tu je vec jednom bio napukao, i ja idem jedno 120 na mostu slobode. i odjednom primetim veliku dzombu od snega na sred puta. nisam hteo da cimnem naglo da izbegnem, zaneo bi mi zadnji kraj previse, isao sam brzo. i baaaam! puce branik kao tikva. i git i farba otpala... sad moram da ga krpim, farbam. u picku materinu.!.

Link to post
Share on other sites

@TOKYO ma nije problem ni neravno ni snaga nego jednostavno ne mozes da drzis tu putanju izbaci te sa staze. Da je jos malo duza krivina mogo bi sa 120-130 ovako ne bi da pokusam... ali ako potraje jos ovaj sneg i napravim jos ovoliko krugova mozda udjem i brze ;) a malo su problem i zadnje gume sa sarom od 1mm :)

Link to post
Share on other sites