kako zena pere auto...


Recommended Posts

ko zna sta je klinac radio na zadnjem sedistu, bac'o peglu na sve strane.

da,i meni je to prvo palo na pamet,ali ipak,ne resava se ovako :lol:

Link to post
Share on other sites

Nikad nisam vidija veću nakupinu nesposobnosti i neznanja...Pa da nije znala ni logiku upotrijebit da se aut iznutra ne pere...Žalosno je šta vake žene imaju samo među nogama, a u glavi prazan prostor...

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Malo je falilo da okupa i klinca!!!! :shout: :) :lol2: :boast:

To me je podsetilo na priču jednog prijatelja koji je radio u ovlašćenom vw servisu... Došlepali im ženu sa nekim novim golfom (nemam pojma kojim, a koga bi to uopšte interesovalo) a motor i hauba izgoreli! Svi se majstori okupili gledaju i nikom nije jasno! Pitaju ženu o čemu se radi. Ona kaže da nema pojma. Ispostavi se da je žena bila UBEĐENA da joj je muž kupio automatika i vozila je u prvoj od BGa negde do Pojata kada je auto riknuo. ''A koliko ste brzo išli?'' ''Od kako sam izašla na auto put održavala sam ga na oko 100 km/h!'' :dance3:

Link to post
Share on other sites

Cekaj sad mi nista nije jasno, kad neko prodaje auto pa kaze da je zena bila vlasnik jel to za pohvalu mozda? Sigurno jeste posto je auto redovno pran.

Link to post
Share on other sites
Malo je falilo da okupa i klinca!!!! :shout: :) :lol2: :boast:

To me je podsetilo na priču jednog prijatelja koji je radio u ovlašćenom vw servisu... Došlepali im ženu sa nekim novim golfom (nemam pojma kojim, a koga bi to uopšte interesovalo) a motor i hauba izgoreli! Svi se majstori okupili gledaju i nikom nije jasno! Pitaju ženu o čemu se radi. Ona kaže da nema pojma. Ispostavi se da je žena bila UBEĐENA da joj je muž kupio automatika i vozila je u prvoj od BGa negde do Pojata kada je auto riknuo. ''A koliko ste brzo išli?'' ''Od kako sam izašla na auto put održavala sam ga na oko 100 km/h!'' :dance3:

Ma 200 vozila u prvoj....

To je prica od pre par godina za Amerikanku koja je iznajmila Citroen za voznju po Madjarskoj..........................a i u to ne verujem

Link to post
Share on other sites
Cekaj sad mi nista nije jasno, kad neko prodaje auto pa kaze da je zena bila vlasnik jel to za pohvalu mozda? Sigurno jeste posto je auto redovno pran.

e, sad sam se setila....kad vam zena prodaje auto traziti da vas ONA provoza... :)

Link to post
Share on other sites