Kupovina polovnog e30


Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako li je ovaj ubacio volan sa air bagom,verovatno nema funkciju ali lepo izgleda!!!!Poslednja kocka je u pitanju...

Koliko se sećam, kada sam išao da vidim tu kockicu tip mi je rekao da ga je kupio sa takvim volanom. Nije pominjao airbag, ali mislim da ga nema...

Link to post
Share on other sites
Naravno da nije, 2250 evra, prodat 13.02.2010.....toliko o tome da je vlasnik zadnje 4 godine

Znači, još uvek nije prodat! Koliko se sećam, sadašnji vlasnik je atestirao plin a Hermes ga je ugradio - toro boca, prebacivanje na broj obrtaja. Jesam li upravu, Hermes?

Šta je onda tip uložio u auto kada ga prodaje za 250 evra više no što ga je platio?

I dalje ne verujem da ga može prodati po ovoj ceni...

Link to post
Share on other sites

Mene je zvao kad je radio prenos i rekao mi da se preracunao finansijski i da mora da ga proda. Ja sam trazio 2600, a dao ga za 2250, mesec i po pred istek registracije. On je u medjuvremenu uradio atest, registrovao ga i preneo, promenio zadnje selene, zakrpio jednu rupicu nazad kod kuke za vucu sto sam ja napravio kad sam zveknuo u jedan stubic i promenio je jos i neku manzetnu napred.

Sve u svemu, ne isplati mu se trgovina, al sta da mu radim. Jedno je sigurno, na autu je sve na svom mestu, samo me nervira sto sad malo laze u oglasu, nema potrebe.

Jos jedna stvar, alu felne koje sam ja dao uz auto on ne daje, jer ih je prebacio na sinovljevog bmw-a.

Eto, pa ko voli......

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U jednom od postova videh da postoji serija za nase trziste,moj BMW je jedan od njih.U RealOEM kad ubacim poslednjih 7 cifara broja sasije izbaci mi mesec i godinu proizvodnje i ostale podatke pored kojih stoji i Yugoslavien version.Da i moj motor je 1573 cm3 55kw tj. 75ks

Link to post
Share on other sites

Odlična je stvar taj RealOEM. Našao sam i ja svoju kockicu tamo, ali u tabeli ''Region'' stoji ''Europe''. Gde piše to ''Yugoslavian version''?

Windfucker, kako si zadovoljan svojom kockicom?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Lepo izgleda na fotografijama. Obavezno je digni na kanal i pogledaj odozdo, po mogućstvu kod nekog prijatelja. Ako je sve ok, obaraj cenu, ali pre toga stavi do znanja da imaš keš.

Srećna kupovina i javi šta si uradio!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja sam za male pare uzeo bmw-a koji nikada nije osetio plin i koga je prvi vlasnik toliko dobro cuvao da evo posle 800 predjenih kilometara nije potrosio ni 50g ulja!!! :) Od kad sam bio mali sanjam ovaj auto i najzad naleti neki sto stvarno vredi!!! :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

da ne otvaram novu temu hteo bih da pitam ovde nesto, hteo bih da kupim kockicu (siroki stop, 318i sa m40 motorom), znaci za sebe... na sta treba obratiti paznju? ne bih voleo da je trulex jer na mom 316 sam radio patos, pa blatobran, pa i pragovi nisu nesto... kako ustanoviti da nije trula ili na sta obratiti paznju sto se tice motora, trapa? kako sta?

Link to post
Share on other sites

Pa kao i kod svakog auta obrati paznju na ono sto 1 korozira, dakle krila rubovi i pragovi a narocito sa unutrasnje strane, sto se tice motora sasvim je ok i nebi trebalo da se pojavljuju neki ozbiljni problemi ;)

Link to post
Share on other sites

ma sve mislim da se motor lakse sredi od limarije, ajd ako je trulo krilo ili trepna, to se zameni i isfarba, a ali ako je kao kod mene na ovoj sada, truo mi gepek, truo patos, trula krila,... pa onda procitam vase price, skenj*m se totalno i zapitam da li se uopste moze kupiti kockica a da je dobra tj da nije bas toliko trula?

Link to post
Share on other sites

Oteras auto na kanal i pregledas sva mesta koja su kod tebe trula... Kad ga pogledas odozdo odmah vidis da li je truo i gde, e sad ne moze auto tolike god da ima a da nigde nema rdje ali moze da bude mnogo bolji od ovog sto si ti pomenuo... :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

daleko su bile 90-te i sto je najgore u vreme kad je bilo trebalo da se odrzava kod nas je bilo neko lose vreme...kockica je ok ali uglavnom su je vozila lica koja nisu spremna za odrzavanje...bar ono osnovno.Elem zato sam ja uzeo 525 m50. Prvo uvezena 2005 drugo mnogo su jaci motori i kvalitetnija izrada samog auta, tj neunistiva, dok kockica ima pribliznu cenu a neuporedivo losiji auto...imo ja kockicu jos 92-ge naravno sa sirokim stopom 318i pa posle nje jos par komada, i kad imas 20tak godina naravno da ces voziti takav auto...5-ica i nije za klince

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Ljudi,resio sam i ja da postanem ponosan vlasnik jedne kocke...Evo npr. ova mi je zapala za oko,pa s obzirom da sam mlad i nemam iskustva sa automobilima,mnogo bi mi znacilo,da pogledate oglas i kazete mi svoje misljenje...

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/804976_BMW_320_1988_god

http://www.polovniautomobili.com/oglas1488744/bmw_320_hartge/

Link to post
Share on other sites

Mislim da je ovaj auto bio u kg-u,bio sam da ga gledam bio je jedna teska krsina da se tako izrazim radio je na 3 klipa gepek je bio pun vode i boja je bila izbledela,vlasnik je trazio nesto tipa 1000e msm.. Raspitaj se,ako je kupljen iz kragujevca onda je to taj,ali 90% je to taj auto ;)

Link to post
Share on other sites