Zatamnjivanje stakala u Nišu


Recommended Posts

Javi mi se ovih dana da ta vodim kod coveka, meni je radio, extra radi a cene skoro najnize u gradu. 062235522.

Link to post
Share on other sites
Kod ovog je 100e sa atestom i extra folija..od 30-50% zatamnjenja, ko kako zeli..

sa atestom ,

sa atestom nema druze, to su navlakuse. Jedini atest moze izdati nadlezna instituciju u BG u sklopu ministastva za ekologiju.

Link to post
Share on other sites

Atest je izdat od strane euro glass servisa iz BG-a. Kada dodjem sa mora, nosim da mi se upise u saobracajnu, pa cu vam javiti sta je bilo.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Mislim da ne diraju ako tamnis samo zadnji deo.....bar mene nisu...a sto se face tice,ja se iznerviram cim ih vidim,a posle od slaganja tuznih faci nema nista :lol:

Link to post
Share on other sites

Ako u svom gradu i poznajes neke pandure mogu da te ne dirju,ali cim dodjes u drugi nema ti pomoci...ima nokte da saderes guleci :P :pleasantry: :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/РТС+1/856810/САТ.html u SATu ti je objasnjeno sve u ovoj emisiji...po njihovom testiranju ovih zatamnjenja i ako se dozvoli zatamnjivanje stakal,prednja stakla ces morati da zatamnis folijom od 5 do 10%,zato sto svako vozilo vec ima blago tonirana stakala...
Link to post
Share on other sites