Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ljudi, ja vas stvarno ne shvatam...

Polovina nas (ili vas, kako hocete) je do juce vozila Yugice, budzila neonke, Fest En Fjurius ili sta vec, sad kad ste seli u BMW-a, svi su automobili sranje i sve ih omalovazavate.

Ko kaze da mu se osim BMWa ne svidja NIJEDAN auto, taj je zesci folirant. Da bi voleo BMWa, moras da volis AUTOMOBILE pre svega. Manji sam ljubitelj BMW-a sto npr gotivim Porsche-a? Haha, svasta. Ovim ne branim vlasnike VWa ili sta vec ali nije mi dobro kad vidim ovako glupe komentare.

Link to post
Share on other sites

ne znam kako da oipisem moje totalno ne zanimanje za druge marke.......rijeci to ne mogu da opisu....samo ih primjetim kako mi smetaju po cesti

Link to post
Share on other sites
E ljudi, ja vas stvarno ne shvatam...

Polovina nas (ili vas, kako hocete) je do juce vozila Yugice, budzila neonke, Fest En Fjurius ili sta vec, sad kad ste seli u BMW-a, svi su automobili sranje i sve ih omalovazavate.

Ko kaze da mu se osim BMWa ne svidja NIJEDAN auto, taj je zesci folirant. Da bi voleo BMWa, moras da volis AUTOMOBILE pre svega. Manji sam ljubitelj BMW-a sto npr gotivim Porsche-a? Haha, svasta. Ovim ne branim vlasnike VWa ili sta vec ali nije mi dobro kad vidim ovako glupe komentare.

svaka ti cast na odgovoru....

Link to post
Share on other sites

Andreja?Hoces ja da ti kazem koju ili kad se vidimo?Verovatno znas sta cu ti reci pa da ne pisem bez veze :dance3:

"Inace,mrzim BMW iz dubine duse,k***c od auta j***m ga u usta"

Sto se tice ovog skupa,moralna podrska od mene,mnogo je bolje videti ovakva druzenja,nego svadje i tuce

Link to post
Share on other sites
Onda si lud :prankster2:

Za to se ne kaze da sam lud nego da znam sta volim,tj ko sam i sta sam.Ti vozi sta hoces jer tebi je auto sredstvo od A do B a meni je nesto drugo,tako da opet dolazimo do toga da o ukusima ne treba raspravljati

Link to post
Share on other sites
Za to se ne kaze da sam lud nego da znam sta volim,tj ko sam i sta sam.Ti vozi sta hoces jer tebi je auto sredstvo od A do B a meni je nesto drugo,tako da opet dolazimo do toga da o ukusima ne treba raspravljati

Uuuu kako sve znas, bravo za tebe :prankster2:

Link to post
Share on other sites