Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ja sam najveci ljubitelj iskljucivo novih automobila. Ma da mi neko sada pokloni novu Tojotu ili Hondu ja bih odmah najvise voleo to :yahoo:

A tek sto bi mi legao lepo neki VW Golf 6 2.0 TDI Pa ako ima neko da poklanja tu sam. Ako treba ima da istetoviram VW. :prankster2:

naravno da bi voleo Hondu ili Toyotu kad su neuporedivo bolje od Golfa 6 :)

A naravno da su jeftini delovi za golfa kad se prave u garazama sirom nase zemlje i ta jeftinoca se zavrsava sa golfom 3,sve dalje je :) Moj drugar ima golfa 2 '84.god,kojeg odrzava iskljucivo sa originalnim delovima(koliko ih je moguce nabaviti i u Nemackoj posto ih uglavnom dobija odozgo) pa kad kaze koliko kosta odrzavanje dvojke ljudima zastaje dah.ali je zato ta dvojka izvanredan primer kako treba da izgleda auto.

Link to post
Share on other sites
take a look...

....skroz nerealno, golf turbo, a z4 stock, bmw ko da stoji u mestu...da golf nije budzen bilo bi barem pa ravnopravno ali u pravu ste ajde da se ne nastavljamo, lepo je sto se okupljate....stvar ukusa ko sta voli....a ljudi u srbiji ocigledno vecinom vole wagena.....

Link to post
Share on other sites
igore da ta dvojka nije mozda crna?

Nije,bela 3vr. BiH tablice,preko dana parkirana na bulevaru preko puta futoske.tip je bolesno zaljubljen u svoj auto,ni jedan dodatak,samo fabrika.

A vidjam i ja jednog crnog u super stanju,mozda mislimo na istog.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 1 month later...

E ljudi, ja vas stvarno ne shvatam...

Polovina nas (ili vas, kako hocete) je do juce vozila Yugice, budzila neonke, Fest En Fjurius ili sta vec, sad kad ste seli u BMW-a, svi su automobili sranje i sve ih omalovazavate.

Ko kaze da mu se osim BMWa ne svidja NIJEDAN auto, taj je zesci folirant. Da bi voleo BMWa, moras da volis AUTOMOBILE pre svega. Manji sam ljubitelj BMW-a sto npr gotivim Porsche-a? Haha, svasta. Ovim ne branim vlasnike VWa ili sta vec ali nije mi dobro kad vidim ovako glupe komentare.

Lepo receno,mada BMW zauvek. A ovakvi komentari nisu potrebni. Ako volis BMW ti pre svega volis kola. Ja vozio Pasat 2.5 V6 150 konja automatik-bruka auto.

Link to post
Share on other sites