Recommended Posts

Da vidimo, neka digne ruku ko ne bi vozio Ford Mustang iz '68 :prankster2:

Ja bih ga vozio ali samo do Resnika. Oni imaju kilazu moze dobro da se zaradi

Link to post
Share on other sites
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...naravno da je lepo videti ovakvu vrstu okupljanja, ako, pa i mi to radimo doduse ne sa autom nego sa BMW-om breeeeee!!!!! Nemam ja nista protiv vw ali sto ti ljudi seru po svemu sto nije wagen pa pojma nemate ili imate......kao jeftin, pouzdan, bla bla bla bla delova za golfa samo jos sto nema u kinder jajetu...uhhhh!

Link to post
Share on other sites
...naravno da je lepo videti ovakvu vrstu okupljanja, ako, pa i mi to radimo doduse ne sa autom nego sa BMW-om breeeeee!!!!! Nemam ja nista protiv vw ali sto ti ljudi seru po svemu sto nije wagen pa pojma nemate ili imate......kao jeftin, pouzdan, bla bla bla bla delova za golfa samo jos sto nema u kinder jajetu...uhhhh!

:prankster2:

Znam puno golfadžija i zaista je tako. Cela fora im je u tome da je vw najpouzdaniji, najbolji, najstartniji, najizdržljiviji, najmangupskiji, najkul, najlepši!! Biser nemačke autoindustrije, vrhunac razvoja automobila... A pride je i jeftin za održavanje, malo troši... MA, to je bre porše!!!!! Samo mi to ne vidimo i ne razumemo! Nije nam se dalo!

Ko su najveći jahači linija? Ko najmanje daje migavac? Ko se najviše mangupira po ulicama i putevima? Ko najčešće ne zna da vozi u kružnom toku? A ko najviše turira na semaforu? Iz kog se auta najčešće čuje turbo-folk ili tuc-tuc? Ko najviše izbacuje lakat kroz prozor? Ili šaku kroz šiber? Ko uvek želi da te pretekne po svaku cenu? Ko uvek želi da ga ne pretekneš po svaku cenu?

Ne znam za vas, ali kada vidim golfa na putu ili ga odmah pretičem i bežim ili ga pustim da ode, a još ako ima VR table - parkiram se da popijem kafu dok isti izdivlja i izgubi se iz vidokruga...

Link to post
Share on other sites
Ko su najveći jahači linija? Ko najmanje daje migavac? Ko se najviše mangupira po ulicama i putevima? Ko najčešće ne zna da vozi u kružnom toku? A ko najviše turira na semaforu? Iz kog se auta najčešće čuje turbo-folk ili tuc-tuc? Ko najviše izbacuje lakat kroz prozor? Ili šaku kroz šiber? Ko uvek želi da te pretekne po svaku cenu? Ko uvek želi da ga ne pretekneš po svaku cenu?

99% vlasnika bmw-a

Link to post
Share on other sites

da da druze se oni a onda prođe kockica 325i german style u 3-oj na 6000rpm i njima se cijeli svijet srusi u vodu...ne treba ///M da prođe uopste :prankster2:

Link to post
Share on other sites
sad kad ste seli u BMW-a, svi su automobili sranje i sve ih omalovazavate.

Zato sto je BMW naj bolji!!! Sve ostalo je kerov k...c!!!

Link to post
Share on other sites
Sve je to isto i svuda isto. Svaki cigo svoga konja hvala.

Sve je to dobro, neka se ljudi druze.

+1

samo sto to ljudi ne kontaju.

99% vlasnika bmw-a je slucajno upalo u tu pricu, menjajuci muda za bubrege, tante za kukuriku i zavrsilo sa bmw-om. i uglavnom su bas oni najvatreniji, a voze 1600 kubika i 100 konja od toga se pola razbezalo jos pre 20 godina... malo je onih koji su kupili bas sto su hteli. nisu svi modeli bmw-a dobri i brzi i lepi.

Link to post
Share on other sites
+1

samo sto to ljudi ne kontaju.

99% vlasnika bmw-a je slucajno upalo u tu pricu, menjajuci muda za bubrege, tante za kukuriku i zavrsilo sa bmw-om. i uglavnom su bas oni najvatreniji, a voze 1600 kubika i 100 konja od toga se pola razbezalo jos pre 20 godina... malo je onih koji su kupili bas sto su hteli. nisu svi modeli bmw-a dobri i brzi i lepi.

Bravo za daciju :prankster2: Ja sam bas na ovo mislio...

Link to post
Share on other sites

...to za bezobrazno ponasanje na putu nema veze sa markom auta, da vozis bmw ili wagena itd, nego sa kucnim vaspitanjem, sve iz kuce izlazi...........

Link to post
Share on other sites

slazem se sa vojom,sve zavisi od vaspitanja,ali preteraste vi malo o ovome,niko vas ne omalozava kad bmw pravi skup,cak volim taj auto i volim da vidim dobre primerke,narocito M serije...inace sto se tice delova,ako se gledaju noviji automobili onda tu nema za ovog je jeftiniji a za ovog skuplji nbt koji je auto u pitanju opet su skupi,jel je sve elektronika,a sto se tice starijih modela vw-a onda su stvarno jeftiniji u odnosu na neke automobile...a i ovakva druzenja su bolja nego da se skupljaju i da duvaju,biju se ili sta vec...tako da bespotrebno raspravljate o tome,sve je stvar ukusa,neko vise voli vw neko bmw i to je to....a sto se tog skupa tice,inace nas je mnogo vise,samo sto tad nisu svi bili tu da bi otisli na taj skup :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Ne znam stvarno koji je problem sa ovim ljudima sto toliko mrze vw...u cemu je fazon??

Ja imam golf 2 i znam da to nije ni najbolji, ni najbrzi, ni najudobniji auto, ali ipak ga volim...

Sto opet ne znaci da moram da mrzim BMW, naprotiv ja obozavam BMW, moj sledeci auto ce sigurno biti BMW E46, to sam zacrtao.

Ne mrzim ni jedan auto, meni predstavlja zadovoljstvo i voznja najobicnijeg yuga, jednostavno volim sve na 4 tocka...

A vi koji mrzite sve druge automobile osim bmw, vi ste jedni obicni pozeri...volite da ste vidjeni u dobrim kolima sa kajlom oko vrata...baticeeee....

A sa druge strane ne znate nista o motoru koji se nalazi ispod haube, i vozite auto kod majstora da vam zameni obicnu sijalicu...

Link to post
Share on other sites

Ajde ljudi, to sto su se sastali golfovi i ostali, treba da se ugledamo na to.. Ja licno najvise volim bmw jer mi je svaki model na svoj nacin dobar, sto ne mogu reci za ostale marke.. Al ima dosta auta pored bmw-a koje bi voleo da posedujem, ko kaze da je bmw najbolji na svetu taj se previse uziveo xD

Link to post
Share on other sites

Ma ja sam najveci ljubitelj iskljucivo novih automobila. Ma da mi neko sada pokloni novu Tojotu ili Hondu ja bih odmah najvise voleo to :)

A tek sto bi mi legao lepo neki VW Golf 6 2.0 TDI Pa ako ima neko da poklanja tu sam. Ako treba ima da istetoviram VW. :prankster2:

Link to post
Share on other sites
Ne znam stvarno koji je problem sa ovim ljudima sto toliko mrze vw...u cemu je fazon??

Ja imam golf 2 i znam da to nije ni najbolji, ni najbrzi, ni najudobniji auto, ali ipak ga volim...

Sto opet ne znaci da moram da mrzim BMW, naprotiv ja obozavam BMW, moj sledeci auto ce sigurno biti BMW E46, to sam zacrtao.

Ne mrzim ni jedan auto, meni predstavlja zadovoljstvo i voznja najobicnijeg yuga, jednostavno volim sve na 4 tocka...

A vi koji mrzite sve druge automobile osim bmw, vi ste jedni obicni pozeri...volite da ste vidjeni u dobrim kolima sa kajlom oko vrata...baticeeee....

A sa druge strane ne znate nista o motoru koji se nalazi ispod haube, i vozite auto kod majstora da vam zameni obicnu sijalicu...

ajd sad reci da ne pricas na tim istim skupovima kako je taj tvoj golf bolji od...lupam sad...kockice,kako ju poderes ko krmaca masnu krpu,kako mozes natovariti u njega sta oces i imas dijelova na trafici :prankster2: aj priznaj.....

Link to post
Share on other sites

NE. NIKADA!! Nego sam cak i rekao vise puta kako bih voleo, da pored mog Golfa GTI imam jednu kockicu E30 320..

Mozda ti to neces nikad razumeti, ali to se zove ljubav prema automobilima... :prankster2:

Link to post
Share on other sites