BMW 750i


Recommended Posts

...I NAPOKON EVO SNIMKA....PAR MALIH RECI O ISTOM...BILA JE OPKALADA..U KES MALI NARAVNO...MENI JE MOTOR BIO SKLOPLJEN PAR DANA PRE TOG DOGADJAJA I NISAM SMEO DA GA TERAM U VELIKE OBRTAJE...SALTAO SAM GA NA OKO 4000nm JER IPAK PLASIO SAM SE DA MI TEK SKLOPLJEN MOTOR PA JOS NE RAZRADJEN NE ZVEKNE.... :D :D NIJE NEKI VIDIK JER IZ TE PERSPEKTIVE NEMOZES BOG ZNA STA DA SNIMIS ALI BICE JOS TRKA HVALA BOGU

http://www.youtube.com/watch?v=_qQd6YWUYP0

Link to post
Share on other sites
  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prijatelju mani se tih tvojih statistika...drugacije je u praksi...., a moj snimak koji su "neki" cekali bice okacen danas u toku dana" e38 4,4 chip tunning VS e30 2,7 turbo"

ako je sa kolima sve u redu NE SME da bude drugacije u praksi !!!

Link to post
Share on other sites

ako je sa kolima sve u redu NE SME da bude drugacije u praksi !!!

nisi svestan koliko zelim da doteras neku od tih sedmica o kojoj toliko govoris "a ni svestan nisi kolko nisi u pravu" pa i nju da isprskamo :D

samo ne daj da prodje mnogo vremena bojim se mozda kupim sebi drugi kompljuter chipovani :D :D :D

Link to post
Share on other sites

nisi svestan koliko zelim da doteras neku od tih sedmica o kojoj toliko govoris "a ni svestan nisi kolko nisi u pravu" pa i nju da isprskamo :D

samo ne daj da prodje mnogo vremena bojim se mozda kupim sebi drugi kompljuter chipovani :D :D :D

sa cim ces da je isprskas ?!

...i objasni mi molim te koliko to nisam u pravu i vezano za sta ??? :D

Link to post
Share on other sites

Evo je stigla struja i prosle reklame.Naime,posle 3/4 staze i prednosti od 25-30m sedmica koja je bila u zaostatku pobedjuje/ :D jes al malo sutra/ :D :D Prolazimo 400msa otprilike nesto manjim zaostatkom i nastavljamo dalje na oko 500m :D 7 smanjuje zaostatak na oko 15-20 m i tu vec pocinje kocenje jer nema vise puta :D Naravucenije ove edukativne price je sledece:NE SERITE PO TEORIJI VEC AUTA NA PUT PA SE DOKAZITE I POTVRDITE SVOJA MISLJENA U PRAKSI :D

Link to post
Share on other sites

To Dzoni ubico sve ih razvali nadam se da ce onaj salvatore izvuci pouku iz ovoga i njegov730 pokriti šarovinom da se ne sramoti dzabe :D :D :D :D :D :D :) :) :D :preved:

Link to post
Share on other sites

hvala mile,klidzo,bmwscaneru,nikice nidzo crveni....itd nije to problem nego ima ovde"kompleksasa"koji mogu samo da kenjaju!!!ali nema veze jer samo to i mogu.... :D

"MISKO M" ISPRESKAKACU GA SA MOJIM AUTOM AKO VEC NISI PRIMETIO DA IMAM AUTO ONDA IMAS PROBLEM SA VIDOM,,,a DRUGO NISI UPRAVU JER MI GOVORIS NEKE TEORIJE O UBRZANJU KOJE SI PROCITAO NEGDE NA NETU!!!!!

Link to post
Share on other sites
hvala mile,klidzo,bmwscaneru,nikice nidzo crveni

Nema ne cemu,hvala tebi sto si postavio trku da vide ljudi!Samo je ostao taj "famozni 750i",njega kad istresemo bice krah i kraj ove teme!Pa ti ima da istreses novu 7-cu 4.4 2007god. a ne ovu slinu!

Link to post
Share on other sites

zao mi je samo za start...zasto nisam iz druge krenuo...jel je prva urnebesno kratka pa sam tu izgubio na vremenu,ali tek sam uzeo auto i sve je bilo drugacije iz druge bi skocio odma na 80km/h.... :D :D tako da bi ga PREskocio i na samom startu a kkamoli posle :D :) ali na greksama se uci.. :D

Link to post
Share on other sites

Ali zar nije ovde bila rec o FABRICKIM modelima?? Koliko vidim Dzoni tvoj auto je daleko od fabrickog...

ima toga upravu si ti ali ja se nebi ni umesao da me niko nije peckao pa je zato sve otislo predaleko,,,,ako procitas lepo od pocetka videces :D

Link to post
Share on other sites

E sada ovako!!! Ja sam poceo o 750i 99 godiste, cipovan, radjen izduvni sistem! Nisam hteo da se mesam i svadjam oko gluposti sa svima vama, pogotovo zato sto sam u naslovu stavio PITAM!!! Bio je moj drugar u nemackoj pre 2 dana i zamolio sam ga da pogleda auto (koji je u minhenu), inace greska ima 396ks! 0-100 5.9 sekundi, maksimalna brzina 305 km/h po GPS-u! Dzoni turbo, ja jako volim budzena kola i jako ih p;ostujem, ali ti ovoj sedmici ne bi ni mogao da gutas prasinu jer bi se ona slegla vec dok ti stignes!!! Bez uvrede ali stvarno mislim da je glupo da pricamo dalje! pogotovu sto je samo luksuzna oprema iz 7-ice teza od celog tvog auta! Pozdrav za Dzonija Turbo, Crvenog.... Miska,.... sve vas i bez nerviranja!

Link to post
Share on other sites

neka neka lepa su ova razmena misljenja, ajd sada ne bi bilo lose da vidimo trku fabrickih modela, pa zamislite sta bi bilo kada bi nabudzili tu sedmicu kao sto je dzoni nabudzio svoju kocku, ko bi bio musa a ko jarac :D

Link to post
Share on other sites