BMW 750i


Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako je lepo sto se zavrsila ova agonija od rasprave! Na 10 strana ste se svadjali,a sve utvrdjeno i potkrepljeno na samo jednoj. Nisam ucestvovao,ali je glupo, po meni, da se svadjate toliko, neki su bas preterali... Bezveze je zbog ostalih.

A sto se 750i tice.....zlo i naopako kako auto ide!!! I kako se vrti!!! Bas mi je drago sto sam bio i video

Link to post
Share on other sites

ja priznajem da se nisam nadao ovakvom brzinom 7-ce,svaka cast!v12 je v12!!!!!!!!!

promeni potpis i vodis na pice !!! B)

da, u pravu za 750 kao sto sam rekao...osim"gutanja prasine" "jedenja za dorucak" na400mAuto ubrzava od 100-200 kao od 0-100

...evo ja castim pice za ovo razresavanje, a ti da mi objasnis gde nisam bio u pravu kad se vidimo !!! :)

...elem, ovim je potvrdjeno da su fabricki podaci koje svi mozemo da nadjemo na internetu sasvim dovoljni i relativno tacni za procenu ubrzanja fabrickih modela !!! ...valjda ce u buduce zahvaljujuci ovom biti manje rasprava na ovakve teme !!!

...daj taj snimak pa da zakljucavamo !!! :preved:

...a ja cu da probam da snimim kako ide ovaj e38 4.4 pa cisto da zaokruzimo celu pricu !!! :clapping:

...pozdrav svima !!!

Link to post
Share on other sites

promeni potpis i vodis na pice !!! B)

...evo ja castim pice za ovo razresavanje, a ti da mi objasnis gde nisam bio u pravu kad se vidimo !!! :clapping:

...daj taj snimak pa da zakljucavamo !!! :preved:

rekao sam par postova gore...osim za gutanje...i doruckovanje :clapping: ,jer je razlika na kraju staze oko 0.2sek,a to ipak nije dorucak :clapping:

a snimak,bice za dan..dva,samo..da pronadjemo kamermana :)

Link to post
Share on other sites

rekao sam par postova gore...osim za gutanje...i doruckovanje :clapping: ,jer je razlika na kraju staze oko 0.2sek,a to ipak nije dorucak :)

a snimak,bice za dan..dva,samo..da pronadjemo kamermana B)

to sam i predpostavio, nisi valjda mislio da sam ozbiljan ???!!! pa ko bi jeo te zilave gume pored tako lepih cajnih kolutica !!!

...ovo za pice stoji !!! :preved:

Link to post
Share on other sites

moze, taman da probamo e30 vs e36 !?

B) mozeee :preved:

ajde moze,znam ishod ako ti je motor dobar,cim ubacim u trecu procices me

tebe je 7mica ubila u pojam :) nemora da znaci ..videcemo,dok se nestane...nista :clapping:

UBIJAM BMW SEDMICE....izmeni u UBILA me SEDMICA :clapping:

Link to post
Share on other sites

ma ima Gaga instruktor,ali ne vidi se trka od polovine sto je najzanimljivije!

Postavicu veceras ono shto sam uspeo da snimim telefonom.. Nije neshto ali se bar vidi shta je u pitanju i naravno vesela ekipa... ;)

Link to post
Share on other sites