Na zalost i ovo se desava


Recommended Posts

Slucajno sam naleteo na snimak, odgledao.. u jednom trenutku mi je bilo drago kada je preskocio mecku..ali par kasnije, kobni zavrsetak i naravno skola ...

Link to post
Share on other sites

Pa zar nisam u pravu? Kakav je to auto.. znaci verujte mi, da dobijem na poklon najnoviju mecku, menjao bih apsolutno za bilo koji bmw.. organski ne podnosim taj auto sa nisanom na haubi..

Pogotovu zbog rivaliteta i one njihove opaske, postoje dva tipa automobila.. mERCEDES i svi ostali

Uzas

Link to post
Share on other sites

Pa zar nisam u pravu? Kakav je to auto.. znaci verujte mi, da dobijem na poklon najnoviju mecku, menjao bih apsolutno za bilo koji bmw.. organski ne podnosim taj auto sa nisanom na haubi..

Pogotovu zbog rivaliteta i one njihove opaske, postoje dva tipa automobila.. mERCEDES i svi ostali

Uzas

potpis na ovo!

Link to post
Share on other sites

Da, zakon je mecka, ali za izbegavanje..

Cigani su definitivno unakazili ovu marku..

A i brate, pa ili vozi auto ili traktor.. kada stojos pored 124 ili 123-ojke, pa kao da si pored traktora..kla, kla, kla.. trese bije.. uzas

Link to post
Share on other sites

Zavisi koji, ali uglavnom klokotanja je pod haubom

A e34 524td, jeste diesel i da ima grub zvuk, ali je ipak sest cilindra pa ima mirniji rad i plus visko koji se blokira da non stop vrti kao lud, imas utisak ko da ce poleteti xexe ali je bmw i diesel mnogo mnogo bolji nego mECKA

Link to post
Share on other sites

2.4d bmw-ov isto ubija, izvlaci ga visko samo :prankster2:

[/q

mercedes dizel ne moze da se poredi sa bmw-ovim 2.4, ni po snazi ni po radu, stavi jedan pored drugog pa ćes da vidis, bmw-ov je muzika za uši a mercedesov je dobar samo da usi probije

Link to post
Share on other sites

Ti stari modeli mercedesa mozda nisu dorasli BMW ali ovi noviji,bogami,diskutabilno pitanje <_< Obozavam Bembare ali covek da se zapita poneki put,ne bi se buni da mi neko proda neku meckicu u dobom stanju za male pare :D Klip sam gledao bas davno,nisam bas lepo osecao posle ovoga...zao mi je momaka ali sta ces :(

Link to post
Share on other sites