Recommended Posts

Brate znamo se koga jos kocka interesuje u zivotu.hahahahaha

Znas sta je taj e39 za kocku?Izmislio automobilizam!

imam ja druga,nije na forumu,koji je u svoju kocku gurnuo 10k...nije to problem,problem je sto svi svoje cene 2x,3x vise nego realno a ne vide objektivno druge automobile..

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma jok,gde da das 3k za e39,99g.. registrovan godinu dana,kupi kocku karavan....

Prijatelju, ja nisam rekao da taj auto ne vredi te pare, nego da ja ne bih dao...zato sto se ne bih osecao lepo u njemu, ako znam da je airbag iskakao i da je bio skucan, a ne znam koliko...a da sve to sredis, mora da se ulozi i opet nije to to. Lik mu je napred stavio neki branik, koji ima rupe za prskalice, a prskalica nema, niti taj auto to podrzava...s obzirom da je skucan, cisto sumnjam da su mu hladnjak klime i ventilator ispravni...ali zimi to ne mozes bas da proveris.

Link to post
Share on other sites

ja sam moju 5cu prodao za 1600 i sad ce neko da mi kaze da kocka vredi 1500

znam ih i ja mnogo koji su strpali gomilu para

al jebe ih limarija svinje ce ih pojesti!

Ti si peticu prodao za 1600, pa onda svi da se prilagode tome? Sto si je prodao za 1600? Kad u oglasima imas petice za 5000e, 3700, 3500...sta to znaci? Da ti je bilo hitno ili da je tvoj auto bio u takvom stanju? Bez uvrede ;)

Link to post
Share on other sites

Kakve veze njegova kocka ima sa ovom pricom, ako covek kaze da je to njegovo misljenje cemu dalja rasprava? Ako za 3000e ima da se uzme e39 u boljem stanju od te zasto bi neko davao tolke pare za tu koja je bila lupana i nakaradno uradjena...?Svako ima pravo da svoj auto ceni koliko misli da on vredi, samo je pitanje vremena kada ce se pojaviti kupac...

Link to post
Share on other sites

nije mu bilo hitno,vec je resio da proda auto i stavio realnu cenu...vidis i sam kako se prodaju te za 5000,3700,3500e...malo teze ce se to prodati kod nas,svako normalan ce kupiti noviju peticu za te iste pare...

Ima nas raznih :) Ne razmisljamo svi isto...ja bih pre uzeo npr e34 u odlicnom stanju, koji nije lupan, nego e39 kome su iskakali jastuci...a ako je e39 u odlicnom stanju, kao i e34, pre bih uzeo e39, naravno. Ako me razumes :)

Link to post
Share on other sites

Kakve veze njegova kocka ima sa ovom pricom, ako covek kaze da je to njegovo misljenje cemu dalja rasprava? Ako za 3000e ima da se uzme e39 u boljem stanju od te zasto bi neko davao tolke pare za tu koja je bila lupana i nakaradno uradjena...?Svako ima pravo da svoj auto ceni koliko misli da on vredi, samo je pitanje vremena kada ce se pojaviti kupac...

E, vidi se da si Nikolic :) :dance3: :D

Link to post
Share on other sites

Prijatelju, ja nisam rekao da taj auto ne vredi te pare, nego da ja ne bih dao...zato sto se ne bih osecao lepo u njemu, ako znam da je airbag iskakao i da je bio skucan, a ne znam koliko...a da sve to sredis, mora da se ulozi i opet nije to to. Lik mu je napred stavio neki branik, koji ima rupe za prskalice, a prskalica nema, niti taj auto to podrzava...s obzirom da je skucan, cisto sumnjam da su mu hladnjak klime i ventilator ispravni...ali zimi to ne mozes bas da proveris.

528 podrzava prskalice,,,

Link to post
Share on other sites

528 podrzava prskalice,,,

Verovatno. Taj njegov auto to nije imao tj imao je klasican branik, bez prskalica, a kad je menjao branik uzeo je neki sa prskalicama, ali prskalica nema, nego se vide one rupe...barem da su prskalice tu, pa da lici :)

Link to post
Share on other sites

ma kocka je dobra kao 2 ili 3 auto u kuci,ali kreni sa njom i porodicom na more i sa e39...sa kockom ,,kad,, stignes kao da si jahao konja 3 dana...

Link to post
Share on other sites

Sedi u normalnu kocku koja je kao zaksonova u do jaja stanju,a ne onu koju si pravio za drft, i sedi u onu e39-ku i kreni na more, verujem da je mrtva trka cak je osecaj u kocki mnogo lepsi... :lol:

Link to post
Share on other sites

ma kocka je dobra kao 2 ili 3 auto u kuci,ali kreni sa njom i porodicom na more i sa e39...sa kockom ,,kad,, stignes kao da si jahao konja 3 dana...

Tako nesto, ali da li je zanimljivije po onim krivinama voziti kocku ili e39? Bio sam prosle godine i u pravu si za jahanje konja...stignes ti tamo gde si krenuo, ali nije bas udobno, ali je stvarno fora i trip krenuti kockom na more i vratiti se nazad :)

Link to post
Share on other sites