Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja obozavam kocku,to mi je prvi licni bmw pre 20+ godina,samo kazem da je kocka postala fun vozilo,nikako za put i porodicu.. necu vise u off topic... :pilot:

Link to post
Share on other sites

ma kocka je dobra kao 2 ili 3 auto u kuci,ali kreni sa njom i porodicom na more i sa e39...sa kockom ,,kad,, stignes kao da si jahao konja 3 dana...

Žakson je prošle godine došao kod mene u NK i izgledao mi je baš fino, nije se žalio na bubrege :)...

Link to post
Share on other sites

Žakson je prošle godine došao kod mene u NK i izgledao mi je baš fino, nije se žalio na bubrege :)...

To je zato sto sam Žakson :) Nije to do kocke, hahaha...ne, realno, ako pricamo o nekoj udobnosti nije to ipak auto za duga putovanja, ali ko o tome razmišlja kad ideš kockom na more....to je avantura i uživanje u vožnji....na putu za more video sam mnogo jugića koji su se uputili na more, tako da je meni verovatno bilo udobnije :dance3:

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas1777768/bmw_550_hartge_50/

Znam coveka auto je prelep...bas me zanima kakvi ce komentari biti.....ali je brutalan...samo znam da kroz hrvatsku on ne sme vise od 120 jer ga je presretac uhvatio u visokim brzinama :)

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas1777768/bmw_550_hartge_50/

Znam coveka auto je prelep...bas me zanima kakvi ce komentari biti.....ali je brutalan...samo znam da kroz hrvatsku on ne sme vise od 120 jer ga je presretac uhvatio u visokim brzinama :)

Komentarisan je ovaj auto u jednoj od predhodnih stranica, a normalno da ne sme brze od 120, tj.sme, skoro 140, jer je tako po zakonu.. I mog strica je presretac u HR upecao, do duse samo sa 200, pretili, kenjali o interpolu i sranjima, i sa 100e resen problem, ta neka kazna, al i dalje ga pegla i tamo i svugde, tako da nema to veze sa zivotom moj prijatelju

Link to post
Share on other sites

To je zato sto sam Žakson :) Nije to do kocke, hahaha...ne, realno, ako pricamo o nekoj udobnosti nije to ipak auto za duga putovanja, ali ko o tome razmišlja kad ideš kockom na more....to je avantura i uživanje u vožnji....na putu za more video sam mnogo jugića koji su se uputili na more, tako da je meni verovatno bilo udobnije :dance3:

Nikada ne treba gledati one koji su gori od tebe,treba uvek gledati bolje od sebe....

Link to post
Share on other sites

Zasto je neko ko vozi juga gori od mene?? Mozda je jugo losiji auto od BMW-a, ali to je neka druga prica ;) Hteo sam da kazem da kad kreces na more ides sa bilo kojim autom tj da na more ne idu samo oni koji imaju limuzine i besne, udobne masine...More je to! :P

Link to post
Share on other sites

Mnogo je lepse,i izazovnije krenuti sa kockom kao zaksonovom na more :D uzivancija :D :D :D

:D Najbolji ortak mi je pre polaska na more rekao: ''Ti ides na more samo da bi vozio'' :) :P realno :D

Link to post
Share on other sites