Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/oglas2787771/bmw_325_24v/

Pricao sam sa vlasnikom juce,kaze da je ofarban ceo jer je bio matiran,registrovan je do januara i ima krem kozu.Nudi mi kljuc za kljuc za moju kocku ali neka hvala! :)

covek je kupio sebi novijeg audija,zeni hoce nesto slabije da ostavi kako sam ga ja razumeo..

auto je dobar kako ti je rekao tako je

Link to post
Share on other sites

od 128 oglasa na mobile.de u kategoriji BMW 3 series do 1985 godine uspeo sam da nadjem jedan e30 83 godiste ali 82 cisto sumnjam da postoji , tako da ako ovaj tvoj komentar ima sarkasticnu notu ok ali ako si ozbiljan :blink: ...

sad kad bih ti rekao da postoji e21 84. i e30 94... Mali oglasi su puni neistina, nemoj ih uzimati kao temelj za argument, u nedostatku pravog znanja. Edukuj se malo, 21. vek je, informacije su svuda oko nas i lako dostupne.

Link to post
Share on other sites

sad kad bih ti rekao da postoji e21 84. i e30 94... Mali oglasi su puni neistina, nemoj ih uzimati kao temelj za argument, u nedostatku pravog znanja. Edukuj se malo, 21. vek je, informacije su svuda oko nas i lako dostupne.

druze video sam ja da ima e21 84 godiste i sta sve vec ;) nismo svi mi rasli na drvetu samo si ti pametan ,ja cisto iznosim svoje misljenje ,niti koga vredjam niti tvrdim da sam u pravu ,a svi dobro znamo sta se sve na ovim prostorima radilo sa kolimo u poslednjih 10-15 godina ali dobro nema veze :)

Link to post
Share on other sites

ja ne pricam o ovim prostorima vec o fabrici i sta je izlazilo iz fabrike. Ako nemas drugi nacin, pogledaj vikipediju pa onda pricaj sta ima i sta nema. A sarkazam ne bi prepoznao ni da ti padne na glavu.

Link to post
Share on other sites

druze znam ja vrlo dobro sta pise u wikipediji i nije me sramota da pitam sta ne znam i da priznam kad nisam u pravu ali taj tvoj stav svi su glupi a ja znam sve je malo degutantan ,ja tebi nisam reko da li ti znas sta ce tebi da pada na glavu ili ne niti ti mozes da znas sta sve ja znam ,o tome ti pricam ,nego da ne sirimo vise off ,samo se ti opusti i uzivaj u svom znanju a mi ostali cemo se jos edukovati ;)

Link to post
Share on other sites

nigde nisam rekao da je bilo ko glup ali ako se ti prepoznajes... vidi, ko sam ja da te ubedjujem da nisi u pravu. Vrati se na pocetak pa procitaj iz pocetka ko je sta napisao. Zivo me zanima tvoje objasnjenje kako si se osetio prozvanim i glupim u recenici "Ima i 82."

Link to post
Share on other sites

nigde nisam rekao da je bilo ko glup ali ako se ti prepoznajes... vidi, ko sam ja da te ubedjujem da nisi u pravu. Vrati se na pocetak pa procitaj iz pocetka ko je sta napisao. Zivo me zanima tvoje objasnjenje kako si se osetio prozvanim i glupim u recenici "Ima i 82."

e druze nemam ni snage ni volje da se gusim sa tobom ko je sta napisao i te price ,ne moras da se pravis naivan kao "nista ja nisam" ,samo sto si to podrazumevao :acute: ,umeju ljudi da citaju izmedju redova ;), nego aj pozz i svako dobro :D

Link to post
Share on other sites