Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@BuX, jel mogu da znam sta je falilo/fali na zelenom Vladinom i Veljkovom e34?

Da me ne shvatis pogresno, to je sad moj auto, pa me interesuje da li si video isto sto i ja, ili manje ili vise?

Jer ja sam u proteklih 2 meseca jurio auto bukvalno od e30 do e46 pa cak i e38 (bilo bitno da je BMW) i na kraju zavrsio na ovom e34 jer je od 40+ automobila koje sam gledao u gradu bio najzdraviji iako ima skoro 20 godina.

Link to post
Share on other sites

16plina, sekvent je u pitanju. Drugar ima 550i v8, puno konja, njegov do 20l. Isao na more ja sa svojom sedmicom, 13L prosecna potrosnja, mereno na 1400km.. Auto peglam svaki dan, i taj 5.0 se vozi svaki dan, nije to nista strasno u dinarima.. Moj dodje do 20 kad se ne pazi na gas po gradu, a otvoren put na tempomatu, milina..

Link to post
Share on other sites

pa to nije mnogo ako je tacno, nista manje ne trosi ni 520 m50? A sta kazete za ovu kako vam izgleda?

Gledao sam ga je davno , bio je negde Pazova , Batajnica tako nesto , pristojan ali presao dosta vise tada , i trebala korpa i lamela da mu se menjaju a kao imao je malu km .

Sto nevidis sa Durangom ima beli 525i 24v kao nov , ako vec trazis dobar auto nadji ga pa porazgovarajte , od njegovog tesko da ima bolji .

Link to post
Share on other sites

Ima sta mu treba , nego te brave farbane , cisto sumljam da je skidao iskljucivo brave zbog farbanja , pre ce biti da su isle u paketu .

Da ga ne pljujem , davno sam ga gledao i nesecam se vise detalja a bilo je razloga zbog cega ga nisam kupio .

Link to post
Share on other sites