Recommended Posts

po meni iskreno napisano od predhodnog vlasnika,znas sta kupujes a veruj mi nema tog 2.0d kome nesto nije cackano oko motora turbine dizni......,sve su to automobili doterani od preko koji su zgazili vise od 300-400.000km

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a moze li biti to do nekakvih uglova slikanja?

recimo, predposlednja i poslednja slika (one na kojima tablice nisu sakrivene) zadnja vrata su tamnija od prednih, a na poslednjoj su zadnja tamnija isto, i deo prednjih vrata do zadnjih.

jer kad je rec o sarenulu uglavnom su to siva auta, pa sad jel moguce da su sva siva u oglasima sarena ili sta

Link to post
Share on other sites

Ostala tri klipa su kao nova imam slike ako hoces mogu da ti postavim i stubline su netaknute da ne kazem kao nove. Ja prvo nisam nikakav preprodavac niti bilo sta imao sam ok nameru da pokazem auto i da se zna sta je uradjeno jer u narednih nekoliko godina uz redovno odrzavanje nema nikakvih ali bukvalno nikakvih ulaganja!!!

A sto se tice nijansi sive boje to ti je do senke auto nije ocesan nigde, a kamoli bilo sta drugo!!!

Link to post
Share on other sites

1.

aj nema veze sto je teget kos, ali mi se to krilo ni malo ne svidja, vidi se da nije na mestu...

a na takvom autu (velika brzina) mislim da je svaka sitnica bitna

nisam zagledao, al sve si u pravu

Link to post
Share on other sites

ovo mi nije jasno :D

Drugar prodaje bmw 325i kupe

Toliko para sam ja ulozio u auto i to sve u prethodnih godinu dana. Nazalost prodajem posto sam se preselio u inostranstvo.

I ko na kraju prodaje on ili drugar

Link to post
Share on other sites

ovo mi nije jasno :D

Drugar prodaje bmw 325i kupe

Toliko para sam ja ulozio u auto i to sve u prethodnih godinu dana. Nazalost prodajem posto sam se preselio u inostranstvo.

I ko na kraju prodaje on ili drugar

taj auto je od nasih ja mislim,neko odavde

Link to post
Share on other sites

A sta je sa drugim kosem??MOzda je ceo auto ofarban.

Ovo je floyd-ov auto i jedna od najboljih e34-ki na ovim prostorima.

zato sam i napisao "aj nema veze za kos"

mnogo veca mana po meni je to krilo, tako sam i napisao

m.g.70

sasuti preko 3k cvaraka u onog "najboljeg" je cista ludost

Link to post
Share on other sites

1.

aj nema veze sto je teget kos, ali mi se to krilo ni malo ne svidja, vidi se da nije na mestu...

a na takvom autu (velika brzina) mislim da je svaka sitnica bitna

HAHAHAHAHAHAHAAAAA

AJMEEEE ALAAAAAAA A LAAAA

Link to post
Share on other sites