Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za 500-1000eu da se izvuce i napravi neka konjaza,pa da mozda i moze u svima nama poznatom stilu zbudzi da "tera",pa samo kablovi,svecice,kapa.. za npr m20b25 u nekom kvalitetu kosta 120-150eu a to je samo jedna sitnica od potrosnog materijala gde je jos mnogo toga ali sto bi to kupovali novo kad ima polovno za 20eu pa sta bog da,ljudi nece da ono sto je potrosno menjaju novim a tek nesto drugo i skuplje,pa bolje napraviti auto da bude barem fabricki kakav treba a tek onda nesto vise,tako da te cifre pojma tu nemaju...

Link to post
Share on other sites

Glupo je sto kazem ali za 2000e Klinik ima da napravi da bude V8 :prankster2: :prankster2: Ali ova kocka izgleda jako lepo,sad to kako vidite ima lepu i cenu ;)

bravo Gliso ,evo ga jos jedan normalan i realan covek

Link to post
Share on other sites

slike su sveze, ali je lose slikan, uzivo mnogo bolje izgleda, na trapu je dobar, motor mi deluje kao da je dobar, kada sam ga ja gledao (pre 2 meseca) sve je bilo ok, i auto je lep rad imao i na leru i u voznji, odlicno prima gas itd... za ove pare ako je samo do menjaca je odlicna kupovina, ali je pitanje da nije jos nesto ubio u medjuvremenu... ovaj lik je za e38 dao mercedesa s kalsu i doplatio...

Link to post
Share on other sites

i dalje ne kapiram :lol: ali dobro

jel gledao neko ovi?

http://www.polovniautomobili.com/oglas2706335/bmw_318_i_m40_hitno/

Brate 777 hoce da kaze da je uvrnuo na photo shopu felne, pa kao jako je brz ili sta vec.. pogledaj sve slike, primeti razliku.. :)

Link to post
Share on other sites

Brate 777 hoce da kaze da je uvrnuo na photo shopu felne, pa kao jako je brz ili sta vec.. pogledaj sve slike, primeti razliku.. :)

hahahahahahha pazi stvarno mu uvrno felne ,ni ja nisam obratio paznju hahahahahahahaha :lol:

Link to post
Share on other sites

sad ja kontam da je u stvari bila zajebancija, kako ima "krive" krake, ali ni na toj 4. nisu ravni, a ako cemo u filozofiju do kraja ne verujem ni da ih je na svim ostalim slikama prepravljao u foto shopu, niti mi deluje kao lik koji bi to umeo...

tako da na kraju ostaje samo sprdnja da krivi krake od snage, a da je u stvari sve u nromalnom stanju, te da nema nikakvih pokusaja "zavera" i sl :pilot: :lol:

Link to post
Share on other sites