Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z1 jeste sluzbeni, a i vidi se da je sluzbeni... izgleda kao da je preziveo rat... pocepan krov, zadnja soferka sjebana i jos dosta sitnica rastimovano, a u mup-u je godinama vec... Zivim preko puta mup-a pa ga vidjam svaki dan... a e36 kabrio deluje fino, mada sam vec par bembara koje voze panduri video u stanju totalnog raspadanja, pa posle nekog vremena sveze ofarbane i "sredjene" i naravno brze bolje su bile na prodaju, a ne verujem bas da su tolki ljubitelji BMW-a da srede auto od krsa do ful stanja pa da prodaju samo da bi jedan primerak vise ostao na ulici, a tesko da mogu da zarade dinara na njima ako su ih "sredili" ljudski (znate i sami koliko kosta kvalitetna popravka i za koliko moze da se proda takav auto posle)... Ja bih se klonio tih "lepih" i "sredjenih" pandurskih benki... Za taj e36 mislim cak da je bio crn ranije ali nisam skroz siguran...

Link to post
Share on other sites

sve moze , ali kada vidim "ovo" 3.5 ili 4.0 ... 2.5 a registrovano na 2.0 , rade volje bi ih PRVI oduzeo , ili smo mi ostali budale sto prvo ONO - pa onda klatimo !?

Link to post
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/2x-BMW-E-39-Angel-Eyes-Headlight-Adjusters-NEW-/221210387052?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item33812aa26c

Vrlo povoljno. A po komentarima na stranim forumima i vrlo kvalitetni.

Ko ima restajl farove za e39 zna o cemu pricam, kad stignu javljam komentare.

Link to post
Share on other sites

Boljka restajl farova... Ova plastika od kojih su fabricki napravljeni je njesra tesko. A zamenski original ne postoje. Meni su trazili da mi naprave 1000 din komad a ima ih 4 (po 2 komada po faru)...

Link to post
Share on other sites

ja sam porucio set belih super su 30 e i 250 din izasli ovde

Link to post
Share on other sites

ko da su mercedesove..

Link to post
Share on other sites