Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pre 2 nedelje je bio 8000 sa isto nekom pricom o nekom kratkom datumu ,sad je poskupeo zbog lepog vremena izgleda :)

Zvao sam ga da pitam za stanje. Ispricao je svoju pricu i odmah posle naseg razgovora je podigao cenu sa 8000 na 9390. Nisam siguran zasto je to uradio ? Auto je odjavljen i nece se registrovati dok se ne proda. Ima par upaljenih gresaka. Jedna je od airbag-a i to nije problem. Vise me plasi greska za nivelaciju zadnjeg vesanja, za koje kaze da nije radilo zbog nekog creva koje je zamenio i da je, sem te greske koja nije ponistena, sve ok.

Zna li neko da li E61 imaju problema sa nivelaciom zadnjeg vesanja, sta je obicno uzrok i koliko kosta popravka ako dodje do kvara ?

Link to post
Share on other sites

Pa i moj je 91god. i ima siroku masku i haubu

Sent from my Telenor_Smart_HD using Tapatalk

Da, da, a jel to islo fabricki tad ili ne ili je bilo opciono, tako nesto? Bilo je vec price na tu temu, ali se ne secam tacno detalja..

Link to post
Share on other sites

Video sam danas auto ... Hauba je stavljena siroka naravno, u gornjem delu su zazori katasrofa,nije nikako legla... maska je u drugoj boji,farban je ceo iz delova,oba krila i hauba su skoro farbani,ofarbani katastrofa,ceo je u kori,negde ima i manjak laka,krov farban sa sve antenom,suvozaveca strana kod z.vrata bila udarena,nesto farbano pa polirano, katastrofa ...unutra nije toliko los,tapaciri su napunjeni nekim sundjerom debelim,sedista isto imaju neki cudan sundjer....ima plin,sequnet,na benzinu radi normalno,na plinu trokira ... ostalo neznam

Link to post
Share on other sites

Zvao sam ga da pitam za stanje. Ispricao je svoju pricu i odmah posle naseg razgovora je podigao cenu sa 8000 na 9390. Nisam siguran zasto je to uradio ? Auto je odjavljen i nece se registrovati dok se ne proda. Ima par upaljenih gresaka. Jedna je od airbag-a i to nije problem. Vise me plasi greska za nivelaciju zadnjeg vesanja, za koje kaze da nije radilo zbog nekog creva koje je zamenio i da je, sem te greske koja nije ponistena, sve ok.

Zna li neko da li E61 imaju problema sa nivelaciom zadnjeg vesanja, sta je obicno uzrok i koliko kosta popravka ako dodje do kvara ?

meni deluje kao da je cela ta prica fora .....taj nema kinte ni da ga reg kamoli da ga odrzava neko moje misljenje...ja jurim isto e60 mada ako imas vremena pogledaj ga meni je ovaj zapao za oko taman je blizu od wagonke oko 30km pa pogledaj oba :) http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5563383/bmw-530-m

Link to post
Share on other sites

Pogledacu ga ako budem isao da gledam ovog touring-a pa cu napisati misljenje. Mada, kako stvari stoje, trenutno su male sanse da idem da ih vidim.

Zna li neko da li E61 imaju problema sa nivelaciom zadnjeg vesanja, sta je obicno uzrok i koliko kosta popravka ako dodje do kvara ?

Link to post
Share on other sites

Pogledacu ga ako budem isao da gledam ovog touring-a pa cu napisati misljenje. Mada, kako stvari stoje, trenutno su male sanse da idem da ih vidim.

Zna li neko da li E61 imaju problema sa nivelaciom zadnjeg vesanja, sta je obicno uzrok i koliko kosta popravka ako dodje do kvara ?

Ovaj auto se pre oko 2,5 godine prodavao za 10.500,bio je na Bg tablama,ja sam ga za malo uzeo ali jbg prodao se,nisam bio dovoljno brz,prodao se za 9800 kako mi je vlasnik tadasnji rekao,ovaj sto ga sad prodaje-decko se istripovao opasno,ko zna koja je to varijanta,mada sam od jednog prijatelja sadasnjeg vlasnika cuo da je auto dosta ocuvan ali da je dosta silovan...teran u crveno i da bi trebalo da se lepo pregleda.Ja kad gledam neki auto prvo pitam vlasnika koliko ima godina,sve sto je ispod 25,26 ja taj auto ne gledam.Neizivljeni klinci jbg.

Link to post
Share on other sites

"Ja kad gledam neki auto prvo pitam vlasnika koliko ima godina,sve sto je ispod 25,26 ja taj auto ne gledam.Neizivljeni klinci jbg. "

Bas ti hvala :D

Sent from my Telenor_Smart_HD using Tapatalk

Link to post
Share on other sites