Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zvao sam vlasnika kaze da je samo motor izvadjen a i na slikama se vidi da je spusten nije visok sad ja se ne razumem bas toliko,treba da mi posalje br sasije pa da vidimo sta je to nego koji je bese onaj VIN decoder najbolji?

Link to post
Share on other sites

Unutra ima dosta opreme od M5 ali mislim da i ako je bio M5 da su uz motor otisli i trapovi jer ako se dobro secam na M5 ne mogu da se montiraju felne 16 coli.

evo covek mi je poslao zadnja sedam broja sasije BG22749 i ako je po tom broju to uopste nije to... neka proveri jos neko ako moze da nisam slucajno ja nesto zaj...bo...hvala

Link to post
Share on other sites

Hahahaha kakav pakeraj. Limuzina, 91

ma strasno jos me ubedjuje da je sve ok nema problema to je pakovano u nemacku pa je posle carinjen ku...ac palac....

sto ukratko znaci da bezim sto dalje od toga

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas3769981/bmw_320_i/

jel zna neko nesto o ovom e30? planirao sam sutra da se iscimam do barajeva da ga pogledam

Mislim da je ovaj auto jedno vreme bio odrzavan kod mene,ako je to taj uopste nije los...Pristojno stanje a i cena,kasnije je otisao dihtung glave,dalje ne znam....

Link to post
Share on other sites

Bolje da ne komentarisem auto...Inace spojler je od drveta...

@pravda91.. Ae ako ides da vidis tu kocku u barajevu napisi u kakvom je stanju jedan moj drug je zainteresovan... :e30:

Link to post
Share on other sites

Bolje da ne komentarisem auto...Inace spojler je od drveta...

@pravda91.. Ae ako ides da vidis tu kocku u barajevu napisi u kakvom je stanju jedan moj drug je zainteresovan... :e30:

nisam otisao da gledam auto,sprecila me kisa..

Link to post
Share on other sites