Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ova sto je ja vozim je 1.6 120ks. nema nikakvih dorada na njoj, sem plindzuge naravno. Alfa je zenin auto, vozi ga 6 godina vec. Ja ne volim nesto bas alfe, ali ova nas fino sluzi...Inace ni nemam sad svoj auto :blink:

Link to post
Share on other sites

Najaca alfa je 3.2 gta. U srbiji imaju samo 2. Ja sam inace ima 147 ali je bila samo gta optik. Ali kod mene alfa vise nikad. Samo bmw dolazi u obzir.:-)

Ne bi nikad bila ni moj izbor, ali nebitno. Alfa je alfa, BMW je skroz druga prica.

Link to post
Share on other sites

Najaca alfa je 3.2 gta. U srbiji imaju samo 2. Ja sam inace ima 147 ali je bila samo gta optik. Ali kod mene alfa vise nikad. Samo bmw dolazi u obzir.:-)

najjaca alfa od starijih je 155 V6 Ti ... Tourismo internazionale ... , a od novijic 8C .... inace vezano za istoriju DTM a , .... to je nekada bilo otvoreno prvenstvo touring automobila bez fia homologacije , sve do trenutka kada je Alessandro Nanini i Nicola Larini sa gore pomenutom Alfom ... razbucao konkurenciju ... audi , mercedes i cini mi se opel .... od te godine je postao zatvoreni sampionat , moze se predpostaviti zasto

https://www.google.it/search?q=alfa+155+v6+ti+dtm&rlz=1C1PRFC_enIT557IT557&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=UdiyUvWsOIK7ygPBw4HYAQ&ved=0CCoQsAQ&biw=1680&bih=925

Link to post
Share on other sites

taman posla ... :lol:

inace , reci za auto da je najbrzi ne znaci automatski da ima i najjaci motor . U savremenoj danasnjici za najbrzi auto se smatra auto koji sa motorom slicnih performansi u odnosu na konkurenciju ...odredjene trkacke staze , koje su sve samo nisu pravolinijske , predju za manje vremena od iste te konkurencije ...

zato i nema smisla odmah uporedjivati Mc f1 , vejron ili drag car , F1 ... svi su oni brzi ali u odredjenoj konkurenciji !

Link to post
Share on other sites

verovatno si mislio na polemiku ...

ako smeta , moderatori ce sigurno obrisati , ako ne ... svaki dan je novi a covek se uci dok je ziv !

djubre ili ne , kakve koristi imamo od toga ... pitanje je magla ili zabluda , sveta kletva u odredjenu marku automobila ! :e30:

Link to post
Share on other sites

Ovo je tema oglasi a ne da razmatrate o najvecem Italijanskom djubretu

Forum caskanje, topic oglasi, pise sitnim slovima da se ovde caska o svim automobilima. Alfa nije moj omiljeni brend, omiljeni brend mi je bmw i dugo sam ga vozio. Alfu ne volim, ali sta da radim kad nemam sta drugo da teram ljudiii :(

Link to post
Share on other sites

Jeste steta, ali ima neko resenje sigurno. O legalnom resenju pricam. Onaj tip iz muzeja automobila moze da zavrsi legalizaciju. Ako ovaj auto nije redak u Srbiji, ja ne znam koji jeste. Vidi motor, ko barut. Neka kosta 10.000 na kraju, da imam viska para sutra bi ga ko stranca kupio, pa bi bar stajao uglancan, ne bi propadao u supi :(

Link to post
Share on other sites

Ovaj 635 je vredan, bar meni. Imao sam e23, i znam koji je to kvalitet izrade, a ovo mi je generalno jedan od najlepsih automobila ikad napravljenih, tako da ne da bi se trudio, nego haos.

Link to post
Share on other sites