Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo nije auto u delovima nego samo motor :)

Ma nije sija nego vrat,rekao je tamo u oglasu da ga je prodao nekom liku a sad polako ga krcka u delovima i to s otvorenim motorom,pa prati malo sta se pise,nemoj napamet da komentarises..:)

Link to post
Share on other sites

savet za 535 je da neuzimas,jer pise da se vodi na 2.0,a tu ce nastati problem cim odes na atest plina ako nije produzen a vrv nije.

skoro je neko pisao na forumu da je imao problem zbog toga

Link to post
Share on other sites

Ovaj sa ub-a znam, mislim da nije za tebe.. Obican plin je u pitanju, 3 felne "valjaju" jedna je polomljena, i ima jos nekih sitnica. Taj lik je prodavao i onu sedmicu e38 740 sto ne moze da se registruje iz UB-a, nju sam gledao pa sam mu i video njegov e34.

Link to post
Share on other sites

Ovaj sa ub-a znam, mislim da nije za tebe.. Obican plin je u pitanju, 3 felne "valjaju" jedna je polomljena, i ima jos nekih sitnica. Taj lik je prodavao i onu sedmicu e38 740 sto ne moze da se registruje iz UB-a, nju sam gledao pa sam mu i video njegov e34.

Nije za mene ja sam glup to si hteo da kazes hahah salim se :D hvala na infromacijama :)

Link to post
Share on other sites

moguce,mada svilajnac...isti takav zelen bio sa istom maskicom,moguce moguce...sam da iskopam slike...

maska bila doduse crna... :pleasantry:

bas bih voleo da vidim slike,prepoznao bi ga ja :prankster2: Ako naletis pusti mi na pm..pozd

Link to post
Share on other sites