Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/oglas1247083/bmw_525_i/ Zvao sam vlasnika i kod njega je od 1999, presao 150 000km. Ako je sve tako deluje kao super ponuda

Ma ja mislim da je extra ponuda! Treba ti jos 750e za sekvent(ili 300 za obican)plin, 50ak hiljada za reg. Oko 100e za servis.. Nece ti izaci ni 5.000e :P hahahhahahahaha

Link to post
Share on other sites

Da je M5 pa nebi bila 'super ponuda na trenutno stanje, inace nzm kako je '95g a ima usku masku ...

Sta vama nije jasno kod tog sa uskom maskom i godistem? Auto je stajao u salonu par godina do 95.god.kada se prvi put registrovao.. PR.radi, prijatelj je kupio MB GL420cdi '08.god. 2010.godine, novog, u Mercedesovom salonu u Beogradu, s tim sto ga je dobio po dosta nizoj ceni. A tada je vec izasao restajling sa velikim retrovizorima i diodama..(mp3 citacem u standardnoj opremi, malo drugacijoj unutrasnjosti i sl.) Kontas o cemu pricam? Pozzzzzzzzzz

Link to post
Share on other sites

Da je M5 pa nebi bila 'super ponuda na trenutno stanje, inace nzm kako je '95g a ima usku masku ...

nece me mrzeti da ti napisem po KO ZNA KOJI PUT!!! haubu si mogao da biras hoces ovu ili onu uz doplatu, znaci zaboravi sve sto mislis da znas o tim haubama i procitaj onu temu ponovo iz pocetka...

Link to post
Share on other sites