Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nidzo, nemoj zezati, stvarno je dobar auto, ali eto, nek kazemo da ga ceni 2.700, pa dobije 2400.. a to sto mi prodajemo po godinu dana nasa kola, to nema veze! :) Salim se malo na nas racun, do duse mene je usralo, otisao brzo, valjda zbog boje..

Link to post
Share on other sites

Ovog izbegavajte

http://polovniautomobili.com/oglas1649272/bmw_530_xdrive/#10

Auto veovatno jeste regularan i izgleda zaista prešao 23k kilometara, ali je sigurno bio žešće karamboliran možda i prevrtan... Otkupljen od vlasnika koji ga je slupao za relativno male pare pa rađen uzduž i popreko. Išao sam svojevremeno da ga vidim... Ako ipak odete, naročito obratite pažnju na suvozačeva vrata i generalno celu tu stranu. Dobro zagledajte zazore vrata i lajsne oko vrata. Obavezno tražite da opere auto kako bi mogli videti kako je rađen.

Kada sam preko telefona pitao da li je rađen, dečko rekao da nije, ali kada sam video da jeste i to značajno, odmah sam odustao. Ne trgujem sa prevarantima i lažovima. Ko zna šta mu još fali... Dovoljno da je bio na krovu 30 sekundi dok motor radi, i isti je odmah oštećen kao da je prešao 300.000km. Iako je 3g star nikad nije rađen redovan servis, to dovoljno govori.

Link to post
Share on other sites

dobar jeste ali ne bas toliko. slike su stare, malo je propao auto od kad se vozi skoro svakodnevno.

A i poslednji put kad sam ga video, cini mi se da je propao malo pozadi..TREBA VIDETI! Necu da pricam na osnovu par vidjanja u prolazu, da je egzotika, jeste..

Link to post
Share on other sites

a sto ga ne oteras u neki od ovlascenih servisa?

neregistrovan od skora.. videcu sa ujakom.. ja sam mu predlozio za proslog sto smo gledali e60, da oteramo kod Bate, ali onaj je bio toliko groblje, da nije bilo potrebe..

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas1468054/bmw_530_i/ Da li je nekom auto poznat ? Idem sutra da ga gledam, znacile bi mi informacije..

Izbegavajte ovaj auto u sirem luku, nemojte ga ni gledati na oglasu, jer je toliko los da ce vam pokvariti kompjuter.. koga interesuje,nek' mi posalje p.p. da mu ukratko ukazem na nedostatke i sl.

Link to post
Share on other sites