Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovaj trula visnja je auto do jaja.vidjao sam ga par puta,ali se prodaje vec dugo.do pre 4 meseca je bila cena 3700.

Link to post
Share on other sites

taj trula visnja je drugar uzeo pre par meseci, dao je golf 4 1.8turbo za njega . . . i auto nije ///M pod haubm je 2.5 . . . zeljko moze nesto vise da vam kaze o autu gledao ga je pre nego sto je kupio svog kupea... aleksandar kod kog je sada auto je finansijski veoma dobar, a i motori su mu perfektni, tako da je sigurno i e36 odrzavan perfektno... ali ova cena je suluda . . .

sto se tice ovog 328i auto se prodaje vec 4 godine a ni tada kada je izasao u oglasima nije bio registrovan . . .

Link to post
Share on other sites

sve su to m3 wannabe.

nisam ja gledao taj bordo. nije mi se svideo ni u oglasima pa ga nisam ni uzeo. a onaj drugi bordo sam uzeo al u banovcima je bio...

Link to post
Share on other sites

pa izgleda. . . a sto se ovog bordo tice, jel to onaj sto je bio u oglasima sa otiracem umesto patosnice? i jel ce mu i onda cena biti ova,kad se spakuje? ;)

Link to post
Share on other sites

najverovatnije, cim je u oglasu napisao da ga prodaje kao ///M-a . . . nego da pitam ja vas jel postoji neka limitirana verzija e36 m3 3.0 ?

Link to post
Share on other sites

najverovatnije, cim je u oglasu napisao da ga prodaje kao ///M-a . . . nego da pitam ja vas jel postoji neka limitirana verzija e36 m3 3.0 ?

cak 5 kazu! :lol: al' da kazemo jedna vredna spominjanja. . .

Link to post
Share on other sites

najverovatnije, cim je u oglasu napisao da ga prodaje kao ///M-a . . . nego da pitam ja vas jel postoji neka limitirana verzija e36 m3 3.0 ?

GT ili tako nesto.. Ne znam da li se bas vodi kao limitirana verzija ali je isto 3.0 a ima nesto tek ispod 300ks, znaci jaci je od 3.0 sa 286 ks

Link to post
Share on other sites

nznm, rece mi da ima na sasiji neku plocicu fazon pise limited edition i ima 3 plocice na autu pise da je 419/500 primerak . . . moguce da je gt, on mi totalno nije pao na pamet...

Link to post
Share on other sites