Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunce ti žarko,kad se sad nisam šlogirao...........

:lol: :lol:

Zbog cene ili zbog Bembare ? :lol:

Link to post
Share on other sites

NIKADA ga ne bih uzeo ! ;) :lol:

Zamisli Marudža kada ČAK NI TI nemaš polovne delove za njega. :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

I zbog cene i zbog izgleda........... :wacko:

Ko padne na ovu glupost sam je kriv he he

te fotke su odavde skinute

http://www.autozeitung.de/tuning/g-power-hurricane-rr-bmw-m5-mit-800-ps-faehrt-372-kmh

tip koji je postavio oglas skuplja samo emailove za spamm!!!!

jos na oglasu ovo stoji

792 људи препоручује ово he he he

Link to post
Share on other sites

Ko padne na ovu glupost sam je kriv he he

te fotke su odavde skinute

http://www.autozeitung.de/tuning/g-power-hurricane-rr-bmw-m5-mit-800-ps-faehrt-372-kmh

tip koji je postavio oglas skuplja samo emailove za spamm!!!!

jos na oglasu ovo stoji

792 људи препоручује ово he he he

:lol: E Kosmajac, ti sve pokvariš. :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

ovaj drugi je moj bivsi auto (crni 325 e 36) .... ja sam ga uzeo u Nemackoj i tamo ubacio reparisan motor od 525 , auto redovno odrzavan , cak mu je i trap zamenjen u originalu (nista ono od Tejovica) ... decko kome sam ga prodao je bukvalno bio bolesnik , cuvao ga mazio i pazio ... zasto je sada u Jagodini pojma nemam ... kakav je sada ... paaaaaaa ....

Link to post
Share on other sites

ovaj drugi je moj bivsi auto (crni 325 e 36) .... ja sam ga uzeo u Nemackoj i tamo ubacio reparisan motor od 525 , auto redovno odrzavan , cak mu je i trap zamenjen u originalu (nista ono od Tejovica) ... decko kome sam ga prodao je bukvalno bio bolesnik , cuvao ga mazio i pazio ... zasto je sada u Jagodini pojma nemam ... kakav je sada ... paaaaaaa ....

Aha, a kad si ga ti prodao?

Link to post
Share on other sites

Onda ga je III ujebao skroz, ima mali milion ogrebotina ajde to i nekako ide na sve strane katastrofa hteo sam ja da uzmem, ok izgleda ali treba jos sigurno soma ulaganja da bi bio fest(lik mi nudio u nekoj zamneni)

Link to post
Share on other sites