Transporter, drago mi je :)


Recommended Posts

Nijedan koliko znam ali niko i nije govorio o fabrickim felnama ili se nismo razumeli. M3 e46 nosi napred 245-30-20 na 9j ili 9,5j a nazad 285-25-20 na 10,5 ili 11j. na to sam mislio.

Ne znam zasto je za e38 ovo prenisko,ali aj ako ti tako kazes,svako stavlja sta mu odgovara,kao da kazes sto si uzeo crn auto nisi hteo crveni

Link to post
Share on other sites
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam zasto je za e38 ovo prenisko,ali aj ako ti tako kazes,svako stavlja sta mu odgovara,kao da kazes sto si uzeo crn auto nisi hteo crveni

Nisam rekao da je prenisko ali znam da za e38 ide guma za 5 deblja . A kod nas se stavlja sta se ima a retko ko stavlja sta hoce.

Link to post
Share on other sites

svaki auto je lep na svoj nacin,tvoj izbor je dobar imas ukus za lepe stvari...veliki like za 7icu

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jao i mene ovo ceka... Nikako da navatam vremena. Super je ispalo. :thumbsup:

Hteo sam da lepim foliju ali sad se dvoumim da ide ipak na farbanje...

Link to post
Share on other sites

Ma to je odsjaj! ;) To je po meni bilo jos jedino sto si trebao da odradis, svaki put se odusevim kakva je pojava auto!! Al kontam da ce ti pasti na pamet neki xenoni u maglenkama i sl. :) Mada ja licno ne bih odudarao previse od fabrickog.. Iako bi prstenovi izgledali mocno, fabrika je fabrika! Nista vise ne diraj!! Od mene samo reci hvale.. Puno pozdrava!

Link to post
Share on other sites

Nema xenona u maglenkama, pozicija ostaje zuta, a xenone cu zameniti, umesto 6000k stavicu 4300, u ovoj varijanti nisam zainteresovan za fancy detalje :P

Tako i treba! ;)

Link to post
Share on other sites

Svaka cast za radove stvarno prelep auto,moracu da dodjem na obuku kod tebe da i ja isto to odradim sa gepekom a sto se tice farbanja drvenarije jos se razmisljam.

Link to post
Share on other sites