Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima li još zainteresovanih

Link to post
Share on other sites

Ima, samo je 2.0 slaba masina :(

U planu je 2.5 pa ako čučne dopisujem se, ako ne barem cu doci da gledam :)

Ja sam prvi put probao na ada huji sa 318 na plin :)

Link to post
Share on other sites

Zar sumnjas? :dance3: :dance3:

Kada krene lista pa da i mi pozeri sa upisem i da dodjemo, da se okurazimo i da posle i mi okrenemo "neki" krug :mellow:

Link to post
Share on other sites

A kude je staza? :)

kalemegdan-terazije-slavija-auto komanda i nazad :pleasantry:

za sad smo u pregovorima za mali pozarevac i verovatno ce i biti

Link to post
Share on other sites

Ne dirajte Miseluk nisu bas svi pozeri gore :huh:

' date='22 March 2011 - 11:37 PM' timestamp='1300836271' post='152007']

Ja sam prvi put probao na ada huji sa 318 na plin :)

Onda cu i ja malo da se obrukam :D

Imate jos jednog kandidata B)

Link to post
Share on other sites

Zar sumnjas? :dance3: :dance3:

Kada krene lista pa da i mi pozeri sa upisem i da dodjemo, da se okurazimo i da posle i mi okrenemo "neki" krug :mellow:

Dok ne probas neces saznati..niko se nije naucen rodio :) a i imace od koga da se nauci,i ko da se pita....samo jos da se sakupi dovoljno ljudi koji imaju zelje i volje da probaju(bojim se da ce kao i uvek biti...e bas sam tada morao da idem NEGDE a bas sam hteo da vozim) :e30:

Link to post
Share on other sites

Pa ako cekas kao i ostali da se skupi sto auta pa da dodjes onda se nikad nece ni skupiti,svi hocete da ucestvujete ali na gotovo,da se samo pojavite i onda da se prica kako ste ucestvovali

Link to post
Share on other sites

svi pricaju docicu ako bude njih dosta -.- pa kako da bude njih dosta kad svi cekaju nekog i jbg

to mora malo ozb. da se radi ljudi ne mozemo ovako

Link to post
Share on other sites

Pa ako cekas kao i ostali da se skupi sto auta pa da dodjes onda se nikad nece ni skupiti,svi hocete da ucestvujete ali na gotovo,da se samo pojavite i onda da se prica kako ste ucestvovali

hahahahaha

To ti je klasika!

Link to post
Share on other sites

I Sex...

LJudi ja pakujem mog prekrupara..Ako uspem sta za nedelju dve eto i mene kao najgoreg ucesnika(Cisto da se vi ne blamirate)! :)

Link to post
Share on other sites

10-15 auta za sam drift nije malo+moze neko da se prijavi i za burnout+bmw skup=odlicno zezanje i puno ljudi,a sve to opusteno i bez nekog takmicarskog cilja u prvom planu....ja stvarno ne razumem zasto je sramota pokusati ili ponuditi pomoc u organizaciji,umesto praznog dopisivanja i kurcenja.....

KOE se nece odrzati,bio je jedina manifestacija a pitanje je hoce li ikada vise i biti u Srbiji....pokusaj da se napravi nesto za pocetak je za svaku pohvalu i ja cu se truditi koliko mogu da pomognem jer,kao sto sam rekao,od necega se mora krenuti,pa mozda jednog dana i preraste u nesto vise od revijalnog....ali sa pricama tipa AKO BUDE....KADA SE ORGANIZUJE...AKO MOGU....TREBA OVO ILI ONO....nema NISTA!!!!! :e30:

Link to post
Share on other sites