KUPIO BIH GA ALI???


Recommended Posts

Ma ne zurim se i iskreno,zao mi je moje kockice,mozda zvuci glupo,jesam ja malo stariji,razveden,ali sam solo i zivim kao momak,ali kad cice vide kockicu vikendom,da covek ne poveruje,lepe se kao muve na g.......Ima na njoj nekog sitnog ulaganja,ali je to cirka 200e sto nije strasno.A ona sedmica zvuci primamljivo jako za te pare,samo da imam neku sliku na raspolaganju da je vidim.Odlucio sam da 500e ostavim u steku za ne daj boze,tako da imam na raspolaganju moju kockicu i 1500e,pa se nadam da cu na kraju vec povuci neki pametan potez.

Kao sto vidis lik za sedmicu daje prednost e30, tako da si u uzem izboru, svakako je mozes dobiti dosta jeftino ako znas ili povedes nekog ko zna da trguje.

Meni ta sedmica izgleda jako dobro, registrovana je, a u najgoru ruku za vrednost registracije mozes da ubacis manji motor, plus minus neki evro, opet ti ostaje jako dobra sasija.

Bas riba ili onaj na putu zna je li 2.0 ili 5.0 pod haubom na 120km/h

Jednostavno, ako nisi previse zeljan performansi 2.0 je sasvim ok, verujem.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok drugari,odluka je pala,ulazem u kockicu.Necete verovati razlog,jedna cica :pleasantry: :kiss3: Kontam se sa njom vec neko vreme preko neta,inace zivim od neta,to mi je posao,cimnem je sinoc da izadjemo,upalim ljubimca i zapalim za NS,kad sam stigao,ona je ladno prvo pregledala kockicu,pa tek onda mene :pleasantry: E sad salu na stranu,ovako,vec dogovoreno,cetvrtak full servis plina i karburatora cifra:7500 din.u petak komplet novi auspuh cifra:12000 din.danas kupujem drugi hladnjak ( moj je malo los,a ide leto ) cifra:3500 din.To je ono sto sam naveo da treba uloziti,ona cifra od 200e ( tacnije 230e ) sto se tice neke tehnicke ispravnosti.Postoje i stvari koje mogu i ne moram,ali meni bodu oci,pa bi mi dobro dosla vasa pomoc,gde sve to nabaviti i po kojoj se ceni moze naci.

1.prednja sedista ( moze i zadnje,ali nije toliko bitno ) za kupe

2.rucice za otvaranje vrata sa unutrasnje strane ( moja suvozacka pukla )

3.opruge,oba para ( nisam jos siguran dali cu ga ostaviti ovako spustenog ili vratiti na standard,ali bih voleo da ih imam u rezervi )

4.spojleri,prednji i zadnji ( sad imam obicne branike )

5.suknjice za pragove

6.zadnja ploca sto ide iza zadnjeg sedista ( moja je sva skrnava )

7.siber ( mom puko nosac,pa je lepljen silikonom )

8.donji vezni lim ( moj ulubljen,opalio sam zeca :pleasantry: )

Link to post
Share on other sites

I, ko je u boljem stanju? :pleasantry:

jbg,izgleda kockica u boljem stanju od mene hahahaha :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Da znas Ljiljo,ona sedmica sto mi je predlozio Boban i nije tako losa ideja.Hahahahaha,ma salim se,velik je to auto,a realno kockica je i relativno jeftina za odrzavanje. :dance3:

Link to post
Share on other sites

Brate kad bi se pojavio sa sedmicom,ta Cica bio te izbacila iz kola i pobegla,kad je kocku zagledala sedmicu ti otima u najavi :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

mada opet , sa sedmicom ne moras nigde da je vodis , ima mesta u njoj koliko hoces :lol: :lol: :lol:

da znas da je to istina.volim moju kockicu,ali mi se nekada cini da u njoj na zadnjem sedistu ima manje mesta nego u zastavi.ona zadnja ploca na kupe verziji iza zadnjeg sedista,deluje mi nekako veca,nego kod verzije sa 4 vrata,ili se to meni cini? <_<

Link to post
Share on other sites

Gajbu imam,a za sad,hvala bogu,dovoljno love da platim i hotel,ako zatreba,tako da se ne tripujem oko toga.A sa druge strane,za one koji nisu probali,ide leto,a vruca hauba moze da bude dobar izazov :e30: :pleasantry: :dance3:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.