KUPIO BIH GA ALI???


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/oglas969946/bmw_735/ (ovog je video Mirko (BMW E30 drifter) i rekao da je fantastican auto - bar dok je bio kod tog Kragujevcanina)

ovaj se pre neki dan na 2 dana prodavao za 1300, a pre toga duze vremena za 1700, a sad 1800fix :lol:

treba samo pitati hoce li opet za 1300 oma i na ruke i mislim da bi pazar bio :dance3:

Link to post
Share on other sites

Sad ozbiljno, sto bi se besio? :)

pa auto se ne kupuje sa poslednjim dinarom iz kuce a pogotovo ako je taj auto pre 20 i vise godina pripadao visokoj klasi. Za tih 20 godina promenio je dosta vlasnika od toga su ga prva dva mozda redovno i kvalitetno odrzavali.

Link to post
Share on other sites

Pa kazem ti Mirko je videomtaj savi dok je bio kod proslog vlasnika pre 3 meseca i kaze da je auto odlican (preporucio menio da ga uzmem, al ja vijam neku sirku haubu i masku)! Tako da za 3-4 meseca nije mogao mnogo da ga ubije, a motor i ako je gotov opet mu ostaje para da ubaci drugi (cak i ako je motor dobar, a nesto drugo nije ostaje mu 400 jura za sredjivanje - tog trenutka, jer treba platitim i prevod)

Link to post
Share on other sites

Ma auto je za te pare (1300) bomba, u odnosu na onaj sivi sto je 1250 ovaj mu dodje kao da je 7ica :lol:

A da ga je ubio za to vreme cisto sumnjam, niko nije tolika budala (cast izuzecima), nego ga je verovatno dobio u nekoj varijanti pa ga prodaje pre registracije, jer je za njega 600e registracija

p.s. ode ovaj izgleda :unsure:

Link to post
Share on other sites

pa auto se ne kupuje sa poslednjim dinarom iz kuce a pogotovo ako je taj auto pre 20 i vise godina .....

Faaala Bogu...

zato sam te i pitala gore koliki ti je budzet....

imas 2000 + 1000 za kocku... nedovoljno za ovakve avanture sa starim, nepoznatim i skupim modelima

Link to post
Share on other sites

Volim bmw kao marku automobila,ali sam danas dobio ponudu koja me tera na razmisljanje.Covek mi nudi Ford Scorpio 2.0,7 godina mladji od moje kocke,prva farba na njemu,garaziran,nigde truo,DOHC motor sa 2 bregaste,ajnspric,oprema u fullu,sve osim koze,unutra kao da je juce iz fabrike ispao,nove gume na njemu,motor predihtovan,plin,ABS,servo,registrovan tek mesec dana.Trazi moju kocku i 400e doplate,ono sto me brini je 370000 na satu i nemiran rad motora na leru.On tvrdi da je navodno problem do dizni,da ih treba cistiti,ali dali je stvarno problem do dizni sa tom kilometrazom??? Motor pod haubom inace takodje izgleda kao da je juce iz fabrike ispao,suv,nema kapi ulja na njemu,cakli se.Spolja je ono sto se moze videti,ali motor,kao da je sredjen za prodaju,A tu je i druga stavka,za kesh trazi 1200e,sa njegovom doplatom,moju kocku ceni 800e,a licno mislim da vredi bar malo vise.

Link to post
Share on other sites

Huhu,hvala brate,ali jesi ti gledao cenu registracije za njega??? treba da prodam kocku,samo da bi njega registrovao,ok ostalo bi mi toliko da pivo popijem :pleasantry:

Ukupni troskovi Vase polise osiguranja i taksi su: 73372.00 dinara + provizija banke ili poste za svaku uplatnicu.

Link to post
Share on other sites

A sutra posle posla,podizem lovu,kesh,aaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu al ce to da svrbi u dzepu,a jos nisam odlucio sta cu :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Polako bre, imas KES, a sa njim mozes mnogo vise.. Ja bih se na tvom mestu strpeo i sacekao da naleti neki vredan primerak..

Link to post
Share on other sites

Ne zuri, pogledaj par komada, vidi sta se nudi za koje pare, kome je hitno....bolje ces proci.

Link to post
Share on other sites

Huhu,gle cuda,onaj ford scorpio sto mi je nudjen za moju kocku,upravo sam dobio informaciju iz pouzdanih izvora da coveku gori pod nogama za lovu i da ce ga dati onom ko mu stavi 850e na sto :dance3: Nisam ljubitelj forda,ali za te pare,sa obzirom kako izgleda,mislim da vredi uleteti,pa ga preprodati.Sta vi mislite? :dance3:

Link to post
Share on other sites

Bezi od Scorpia,to ti je vencanica druze,bez obzira na stanje.Hoces 730i 91god,u full-u,Borbetove felne 9j nazad i 8j napred,nove gume 16 coli,registrovan do kraja godine,vodi se na invalida,reg 17000din,plin BRC,bez ulaganja.Cena 1500e.

Link to post
Share on other sites

Druze,ovde kod mene se prodaju 3 scorpia i svi su oko 500e.Nemoj to da uletis,neces ga nikad preprodati.

To se vozi dok ne istekne registracija i onda ga svako prodaje posto moze.

Link to post
Share on other sites

Ma ne zurim se i iskreno,zao mi je moje kockice,mozda zvuci glupo,jesam ja malo stariji,razveden,ali sam solo i zivim kao momak,ali kad cice vide kockicu vikendom,da covek ne poveruje,lepe se kao muve na g.......Ima na njoj nekog sitnog ulaganja,ali je to cirka 200e sto nije strasno.A ona sedmica zvuci primamljivo jako za te pare,samo da imam neku sliku na raspolaganju da je vidim.Odlucio sam da 500e ostavim u steku za ne daj boze,tako da imam na raspolaganju moju kockicu i 1500e,pa se nadam da cu na kraju vec povuci neki pametan potez.

Link to post
Share on other sites

ajmo sad realno:

iz cele price jedino shvatam da si se zasitio svog auta i nista drugo. Sad bi hteo malo da promenis i naravno kao i svi, i ti bi hteo nesto vece, mladje, brze, bolje... sto je i normalno.

A sad sve to stavi na papir pa procitaj opet...

imas auto za koji i sam kazes da je dobar i da treba da se ulozi oko 200e. ne znam koje ti je godiste kocka ali ti si verovatno uporedjivao cene i znas koliko mozes da dobijes para za nju. pa kad taj kesh saberes sa tih 1500e koliko si izdvojio za drugi auto, to moze da izadje na oko 2500, mozda par stotina agresorskih novaca vise...

tih 2500 treba da raspodelis na kupovinu auta, placanje poreza, tablice... bla, bla, bla... pa onda servis, pa sigurno jos nesto sto ce da ti "bode" oci da moras odmah da zamenis... jednostavno, za te pare kupices nesto sigurno gore od onoga sto imas.

za dobar e36 i ne razmisljaj ispod 3500e, a te "sedmice" koje vreme definitivno stize nemoj ni da gledas,skuplje su nego novi punto na kraju.

ili spakuj 1000 evrica u svoj auto i uzivaj, ili sve te novce sakrij od sebe pa stekaj jos...

Link to post
Share on other sites

ajmo sad realno:

iz cele price jedino shvatam da si se zasitio svog auta i nista drugo. Sad bi hteo malo da promenis i naravno kao i svi, i ti bi hteo nesto vece, mladje, brze, bolje... sto je i normalno.

A sad sve to stavi na papir pa procitaj opet...

imas auto za koji i sam kazes da je dobar i da treba da se ulozi oko 200e. ne znam koje ti je godiste kocka ali ti si verovatno uporedjivao cene i znas koliko mozes da dobijes para za nju. pa kad taj kesh saberes sa tih 1500e koliko si izdvojio za drugi auto, to moze da izadje na oko 2500, mozda par stotina agresorskih novaca vise...

tih 2500 treba da raspodelis na kupovinu auta, placanje poreza, tablice... bla, bla, bla... pa onda servis, pa sigurno jos nesto sto ce da ti "bode" oci da moras odmah da zamenis... jednostavno, za te pare kupices nesto sigurno gore od onoga sto imas.

za dobar e36 i ne razmisljaj ispod 3500e, a te "sedmice" koje vreme definitivno stize nemoj ni da gledas,skuplje su nego novi punto na kraju.

ili spakuj 1000 evrica u svoj auto i uzivaj, ili sve te novce sakrij od sebe pa stekaj jos...

upravo to +1 ! sve te novce ulozi u svoj auto,menjaj radi sta ti je po volji ;)

Link to post
Share on other sites

Predlog.. fin autic, a te pare, jos mu malo oboris cenu jer nije registrovan, pa prodas kocku i valjda je to neka tvoja zamisao.. mani se 3, 4 hiljade kubika, to je dil sa djavolom..

http://www.polovniautomobili.com/oglas1150429/bmw_520_i_24_ventila/

Ova 5-ca se bas dugo prodaje,bas bas.A i cudna neka prica,prvo moze zamena,pa sam zvao coveka on u inostranstvu,pa nemoze zamena,a slike su iste od kad sam prvi put video oglas mozda cak i proslo leto...

Mozda je neko i sa foruma,ali nebitno.Moj zakljucak je da verovatno ima lepog ulaganja u taj e34,inace bi on njega davno iskombinovao za nesto ili kes,a mozda je i nesto trece u pitanju.

Ova crna i jedna bela e34-ka su mi ostale memorisane u glavi zato sto kad sam trazio sebi e34 samo sam na te dve naletao,bela mislim da je iz Obrenovca

Link to post
Share on other sites

Ova 5-ca se bas dugo prodaje,bas bas.A i cudna neka prica,prvo moze zamena,pa sam zvao coveka on u inostranstvu,pa nemoze zamena,a slike su iste od kad sam prvi put video oglas mozda cak i proslo leto...

Mozda je neko i sa foruma,ali nebitno.Moj zakljucak je da verovatno ima lepog ulaganja u taj e34,inace bi on njega davno iskombinovao za nesto ili kes,a mozda je i nesto trece u pitanju.

Ova crna i jedna bela e34-ka su mi ostale memorisane u glavi zato sto kad sam trazio sebi e34 samo sam na te dve naletao,bela mislim da je iz Obrenovca

ma ne bitno.. nek seslja narednih ako treba i mesec dana, i onda kupi dobar auto, nego da sad srlja i zezne se..

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.