Recommended Posts

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MAX RESPECT za ovaj projekt stvarno fina i divlja vozilica

a to sta kazes da vidite sta moze :good:

milsim da moze cudesa

Link to post
Share on other sites
uhhh nedostaje mi turbo neki sada heheheh :good:

Znam da si radio par tih turbaljki, reci mi kako si stelovao blowoff? Kad da krene da pusta, koliko "tvrdo"...sta ti je tu bio reper? Imao si neko pravilo kako ga nastelovati, ili "na uvce"? Ovaj moj ako se nasteluje mekano puno lupa i na najmanje pustanje gasa PFFFFF, sve pusti napolje. A opet, ne bih puno da ga pritegnem (iako je spoolup izmedju saltanja onda mnooogo bolji) da ne bih opterecivao Turbo.

Link to post
Share on other sites

svaka vast za ulozeni trud i ulozene pare to ce opasno da ide :good: ...ali uvek ima ali...sto bre motor od saaba?mislim to je moje misljenje iscupao si mu srce :aggressive: zar nije moglo nesto ovako lepo i jos brze IDE 9.8sec Na 402m a ima 800+.....bhp.Cak mislim da bi te jeftinije izaslo od onoga kolko si ti izdvojio za ovaj auto SVE NAJBOLJE :hi:

pict0367ui6fz4.th.jpg

pict0380cw6ip1.th.jpg

Link to post
Share on other sites

O, ne opet :good:

Ne, nije moglo, rekao sam jedno milion puta i zasto. Ovo je samo jedan od razloga:

Pq15l8Fr.jpg

Raspored tezine od maltene 50/50% u kockici, i 1240kg tezine sa svim tecnostima i vozacem od 90kg. Probaj to da napravis sa onolikim BMW sestakom pod haubom.

Ovaj sa tvoje slike, Kilanderov E30 je kostao MNOGO vise nego sto mislis - znam jer sam i njega i jos par ozbiljnih garaza (Limmet i PPF) kontaktirao oko par detalja na njihovim autima. I nije samo poenta u snazi motora, meni nije apsolutno nikakav problem da sa nekih 500+ KS koliko okvirno sada imam dignem na, recimo 700. Motor i sasija to moze da trpi, Turbo ima otprilike toliki kapacitet. N2O je takodje tu. Ali NIJE samo to poenta, sto jace...

Link to post
Share on other sites
O, ne opet :hi:

Ne, nije moglo, rekao sam jedno milion puta i zasto. Ovo je samo jedan od razloga:

Pq15l8Fr.jpg

Raspored tezine od maltene 50/50% u kockici, i 1240kg tezine sa svim tecnostima i vozacem od 90kg. Probaj to da napravis sa onolikim BMW sestakom pod haubom.

Ovaj sa tvoje slike, Kilanderov E30 je kostao MNOGO vise nego sto mislis - znam jer sam i njega i jos par ozbiljnih garaza (Limmet i PPF) kontaktirao oko par detalja na njihovim autima. I nije samo poenta u snazi motora, meni nije apsolutno nikakav problem da sa nekih 500+ KS koliko okvirno sada imam dignem na, recimo 700. Motor i sasija to moze da trpi, Turbo ima otprilike toliki kapacitet. N2O je takodje tu. Ali NIJE samo to poenta, sto jace...

naravno poenta je napraviti sto bolje vreme za drag...a ja sam samo postaviio pitanje jer je mnooogo para dato(Tako sam cuo) :good:

Link to post
Share on other sites

Diferencijal je sa E28 M535i, veliko (210) kuciste, Quaife sper, 3.07 prenos i menjac od E36 M3 3.2. Tako da nece bas biti da su kratke - 1: 70; 2:118; 3:175; 4: 235; 5:292; 6:...?

Link to post
Share on other sites
Npr. trecom brzinom na 6000 obr/min kojom se brzinom krece M3. Po snimku kojem sam gledao rekao bih da za tu snagu treba duzi prenos. da li si razmisljao o tome da pravis menjac? pozdrav

Oko 140. Ne vidim zasto bih dirao menjac radi duzeg prenosa? I sta znaci "pravljenje menjaca", ne kapiram?

Rado bih stavio duzi prenos, ali probaj da nadjes duzi od 3.07 za big diff...

Link to post
Share on other sites

hehe ko vanzemaljac u ovim folijama !!!

...mora da su komsije zvale policiju da prijave NLO koji leti po zemlji i samo nesto sisti !!!

...svaka cast !!! ...jesu ove felne definitivno na njemu ili postoji sansa da se zamene ?!

Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto bi ih menjao :prankster2:

Originalne BMW-ove 18" felne, deklarisane da mogu da podnesu i vise nego dovoljan momenat bez opasnosti da puknu.

A i izgledaju do OO :crazy:

Link to post
Share on other sites

stvar ukusa ali ne stoje mi na kocki nikako, za peticu su izmisljene ali...

...pre bi nesto ovako leglo...

02zo3.th.jpg

...ili neka iz detinjstva, nostalgicna :prankster2:

av1nyzh919424958c1dd152ke1.th.jpg

Link to post
Share on other sites

bi legle te felge ali i brdooooo para kostaju

neka tebe na tim isto su do bola jos kad se sve sklopi i folije uklone i naravno kad se uslika po danu jer imam neki osjecaj da je boja neka loooda to ce da bude nesto nevidjeno dobro

Link to post
Share on other sites

Iskreno ni meni se felne ne svidjaju, ove druge sto je Misko okacio sliku je Aero imao kad je kupljen, one i nisu toliko skupe a za prve si se lepo izrazio !

Boja jeste luda nema sta !

Link to post
Share on other sites
Oko 140. Ne vidim zasto bih dirao menjac radi duzeg prenosa? I sta znaci "pravljenje menjaca", ne kapiram?

Rado bih stavio duzi prenos, ali probaj da nadjes duzi od 3.07 za big diff...

540i V8, E34, dif 2.93...

Link to post
Share on other sites
stvar ukusa ali ne stoje mi na kocki nikako, za peticu su izmisljene ali...

...pre bi nesto ovako leglo...

02zo3.th.jpg

...ili neka iz detinjstva, nostalgicna :prankster2:

av1nyzh919424958c1dd152ke1.th.jpg

felna na aeru je bruka ali ovo na ovom prvom Mu su vech....

...bezobrazluk.

chist bezobrazluk...

Link to post
Share on other sites