Recommended Posts

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A kako je to taj auto otisao kad se upravo ponovo sklapa?

pa nema on gde da ode, moze samo da se vrti u krug po srbiji ! ...a kako se to ponovo sklapa ?

...mozda ne mislimo na isti, ovaj je sklopljen samo mu nista ne radi kako valja ! a cena je bila i oko 5k za kes !

Link to post
Share on other sites

To je samo taj sa tim tablicama, Petosevicev, crni sa svetlo braon kozom i xenonima gde desni far magli.

Neka mi oprosti ko se nadje pogodjen, ali govno od auta, kao i svi prethodni iz iste kuce...

Ej M3 upalim i na leru radi dok se ne zagreje, sam se i gasi i daje gas...

Kaze lik ima 500ks, a ja verujem da bi on to zaista zeleo da ima...

Link to post
Share on other sites

Pa onda pricamo o istom autu, koji nije prodat - dakle jedan jedini Petosevicev M3, mozda ga je nekad i prodavao, ali koliko znam trenutno se ponovo sklapa samo sto od 500KS nece videti bas mnogo, nikad i nije...Nebitno, nije tema.

Link to post
Share on other sites

...brkate loncice, dva su razlicita auta u pitanju !!!

famozni turbo by turchin !!!

img1522bq5.th.jpg

i relativno stock m3, trebalo bi da je bivsi auto marka milosevica koji je dosao sa kompresorom, pa crko motor ubacen drugi.... itd itd ...

a trenutno se vodi na petosevica registracija BG-777007, nije baraka imao je osnovu ali i drugih PROBLEMA ! :D

bmwm3326242b6d0fb5dbf2fhp1.th.jpg

bmwm3327bd2143403295664of4.th.jpg

bmwm332dae00a7fbc53d2fdur5.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Taj prvi kvazi-turski-turbo je Petosevicev i sklapa se trenutno, po boga pitaj koji put.

Ovaj drugi, bivsi Markov koji je nekad imao taj famozni kompresor, je trenutno u jednom BMW servisu Novom Sadu i nema veze sa Petosevicem.

Link to post
Share on other sites
Taj prvi kvazi-turski-turbo je Petosevicev i sklapa se trenutno, po boga pitaj koji put.

Ovaj drugi, bivsi Markov koji je nekad imao taj famozni kompresor, je trenutno u jednom BMW servisu Novom Sadu i nema veze sa Petosevicem.

ima veze sa petosevicem, ta registracija se vodila na njega ! a verovatno jos uvek ako ga nisu preneli !!!

Link to post
Share on other sites
famozni turbo by turchin !!!

img1522bq5.th.jpg

vidi ovu ralicu napred, koje odsustvo ukusa

A ovaj drugi moze da ima "osnovu" kakvu oces, to je samo jedan e36 m3 koji ima svoju cenu od koliko vec. Prodaju price ljudima o projetima i "ultimate drag racing cars", a ovo sve serijane (pogledaj auto pa reci).

Svaka cast njemu, ovaj drugi e36 je za pijacu, koza felne trista cuda, moze neko da kupi i da bude zadovoljan, al za trke..... daleko je od toga.

Da netrujemo temu.

Auto koji se radi kao kompletan projekat i kome svako treba da skine kapu (bez licemerja i ljubomore) je ovaj m3 e30 saab.

Link to post
Share on other sites

Taj drugi je groblje zivo. Ja sam isao da ga gledam, npr visko mrtav. Npr ugasio se na leru sam od sebe. Npr ne prima gas ni blizu kako treba.

Da ne kvarimo topic vise sa Petosevicevim kantama...

Link to post
Share on other sites

Cime sam zadovoljan? Sto se uopste pokrenuo iz garaze :D Salim se...ide kao LUD, i maltene sve radi kao sto i treba da radi, sve one karabudzevine rade upravo onako kako je i zamisljeno. Eto time sam zadovoljan.

Nisam zadovoljan kocnicama, jos uvek, i maaaalo pretvrdim amortizerima, i to je otprilike to. A i to se da lako srediti.

A valjda cemo se KONACNO setiti i neki klip po danu da napravimo, ovo po noci je malo...hm, pa mracno.

Link to post
Share on other sites

ako nije tajna :D koliko je brda para ulozeno u projekat i koliko bi mogao da vredi ovakva tvorevina kada bi se prodavala, odprilike? i dali auto ostaje u srbiji?

Link to post
Share on other sites

Tajna je.

Koliko bi auto mogao da vredi ne znam i ne interesuje me, ne planiram da ga prodam, nije zato pravljen. Mislim, znam koliko je mene kostao u delovima, ali kako ja sad da ocenim i prikacim cenu na 2 godine zezanja i pravljenja koncepcijski potpuno novog auta? Sav trud ulozen u njega i jedno milion stvari koje smo morali usput resiti meni su drazi i vredniji nego cena delova a autu.

Sve i da se javi neki potencijalni kupac, ako uopste i razmislja na takav nacin odnosno da bi bio spreman da ovakav auto kupi od nekog ko ga je godinama pravio - onda takav auto i nije za njega jer ga ne ceni dovoljno. Meni licno nikada ne bi bilo interesantno da kupim od nekog drugog ovakav auto, njih je interesantno praviti, a ne kupiti gotove. Ako hocete gotovo, kupite kakav Porsche ili sta vec...

Dakle, ostaje u Srbiji.

Link to post
Share on other sites

Sa jedne strane bi voleo da sam u tvojoj kozi, sa druge ne.

Ja sam samo uradio restauraciju oronulog M5, pa sam 5 meseci potrosio, a ima jos 2-3 sitnice da se urade, a mogu da zamislim tebe.

Koliko je to sati nerviranja i noci ne spavanja kada samo sitnica stane.

Ja se od mog auta ne bih odvojio nikada, a ti, to ne mogu ni da zamislim.

I ko god misli da te razume, grdno se vara.

Ne bi voleo da me pogresno shvate neki ljudi, znam da ih ima dosta koji paze svoj auto i ulazu mnogo truda u njega, ali ovo nije ista dimenzija, sto se emotivne strane tice...

Link to post
Share on other sites
Jedno pitanje za Bosketa

Ko je doterao tvoj auto u proslu nedelju na banjicu?

Ja, ko drugi? :blink: Garaza blizu, nesto donosio Hondasima na skup, a i onaj pravac prema Pinku je, onako, lep, prav, sirok, dugacak...:D

A Bokiju ne da nije dobro, nego nije mogao da spava 2 dana :pilot:

Link to post
Share on other sites

ZNACI JA SAM OSTAO BEZ RECI...Svaka cast momci i nek vas sluzi auto....gledam klipove i citam i nemam sta da dodam sem pohvala i cestitka....

Link to post
Share on other sites