Recommended Posts

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

blagodarim...

sve sto sam nasao je milion evra... a od tih para moz vec kupiti auto

a sta ce tebi drugi diff ?

Link to post
Share on other sites

Luda sprava...

Šteta što snimci nisu još kvalitetniji da ljudi lakše ukapiraju šta ovo radi na putu!

(bilo bi super snimanje sa bar jednom kvalitetnijom fixiranom kamerom).

Vidim da je bilo natezanja oko prenosa, naročito difa... imam 3.07 na 635 i sa kontrašem prva je već bila na granici pa mi se čini da će to ovde biti daleko izraženije, ukoliko se uopšte isplati kretati prvom.

Kad je već toliko prepravki oko difa, možda vredi razmisliti i o onima sa starijih Mečki S (V8) koji počinju sa 2.5...

Mnogo uspeha, čekamo na nove snimke...

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Dobicu uskoro i fix nosac za kameru, bice dakle nesto boljih snimaka.

A imam vec i novi prenos za diff, 2.81, sto je najnize sto bih isao, jer i sa ovim prenosom i drag gumama auto ide oko 240 u 4-toj, i to je malo mnogo za 402m.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No comment, savrseno. Nema veze sto je SAAB-ov motor.

Nisam hteo uopste da komenarisem posto su ostali sve rekli ali setih se da treba nesto dodati...

za te pare se verovatno mogla kupiti neka ZVER ali ti si ipak pravio sam sebi auto...SVAKA CAST....RESPECT !

Svaki dinar je opravdan ako je tebi srce na mestu :D

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Interesantan projekat, dosta pravih stvari na autu, svaka cast. Jedino sto mi se podatci o snazi vozila ne cine realnim i jedva cekam da ga vidim uzivo na "stoperici" u avgustu, ako ispuni navode prethodnih postova o snazi i idenju definitivno jedno od par najbrutalnijih vozila u Bg.

Link to post
Share on other sites

veruj mi .... sve je realno ...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Interesantan projekat, dosta pravih stvari na autu, svaka cast. Jedino sto mi se podatci o snazi vozila ne cine realnim ...

gxxCM0.jpg

348KW, odnosno 473KS na tocku.

Koliki su gubici na RWD, i konkretno na ovom autu, sa onolikim diferencijalom i kardanom sa 3 zgloba, nemam pojma. Recimo da su najmanje 15% (a realno su verovatno i vise od toga), to bi bilo negde oko 545KS na zamajcu.

Sve to na nasem gorivu od, recimo, 93 oktana. VPower 100 daje jos ~50KS.

Sve zajedno, nimalo naivno, i otprilike ono sto sam i ocekivao od motora.

Link to post
Share on other sites

Uf bre, pa matore ove slike...

Sto nisam vozio, ponavljam i ovde, opet - zbog staze, koja u stvari nije bila staza nego oranica, preuska, sa sve nagibom nizbrdo, startom na pesackoj zebri, hupserima, kolotrazima, sahtovima i slicno. Kad je auto na nekih 300m zbog neravnina krenuo da kliza dupetom...dovidjenja, hvala i prijatno, da se ubijem necu, ja auto na onome nisam mogao da kontrolisem i kraj.

Link to post
Share on other sites

e daj postavi neki klip po danu da vidimo mi to, al neki ozbiljniji... Nego jel ga vozio Boki, il je samo sedeo pored i ono

"jebote k***c u picku" :)

Link to post
Share on other sites

Samo sedeo pored, ali daaavno je to bilo, tad smo bili na 1,2bar :)

Nekako kad dodje vikend, stalno nesto prckamo oko auta, pa uvece odemo da se vozimo a onda i nisu neki snimci...

Link to post
Share on other sites
Uf bre, pa matore ove slike...

Sto nisam vozio, ponavljam i ovde, opet - zbog staze, koja u stvari nije bila staza nego oranica, preuska, sa sve nagibom nizbrdo, startom na pesackoj zebri, hupserima, kolotrazima, sahtovima i slicno. Kad je auto na nekih 300m zbog neravnina krenuo da kliza dupetom...dovidjenja, hvala i prijatno, da se ubijem necu, ja auto na onome nisam mogao da kontrolisem i kraj.

ok izvini nisam znao da si vec pricao o tome,razlog je ok,sta da se radi,znao sam da je tu staza uzas dnevno prodjem par puta i moj auto se raspada na tome mogu misliti kako je kod tebe

Link to post
Share on other sites