Recommended Posts

Jujuju koja krkela od auta... Dobro pa se ja nisam z... i uzeo njega, planirao sam jer je na slici bio fenomenalan a ni u temi mu nista nije falilo... Drugar, bez uvrede, ali to je mnogo para za dobru skoljku sa dobrim enterijerom...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@325ixA

Ne moze tu nista da bude uzalud, jer npr. ceo motor kosta manje od redovnog-godisnjeg servisa na mom drugom autu :P A cilindri mu malo rade malo ne, pa predpostavljamo da je bobina ili neki senzor.

@Dzoni

Nemam ja sta da se vredjam, kao sto ja imam pravo na svoje misljenje, tako i ti imas pravo na tvoje, samo ti tvoj zakljucak donosis malo lakse i brze od mene :)

Link to post
Share on other sites

Jujuju koja krkela od auta... Dobro pa se ja nisam z... i uzeo njega, planirao sam jer je na slici bio fenomenalan a ni u temi mu nista nije falilo... Drugar, bez uvrede, ali to je mnogo para za dobru skoljku sa dobrim enterijerom...

nisi uzeo ovu al si uzeo drugu krkelu...hahhh :lol:

Link to post
Share on other sites

Nisam, planiram, imam trenutno neku ponudu za zamenu, liti dam moj i uzmem od m50b25 i da platim ruke za namestanje oba i koka-kolu :P

Pa to ti je to, zbog duzeg difa trosi vise u gradu a manje na otvorenom :)

Mada mi je dif trenutno zadnja stvar na listi, od januarske plate idu amortizeri i opruge a od februarske trap..

Link to post
Share on other sites

Trosio je 14-15 benzina?

Danas kad sam se vracao sa NBG-a prestala da mi rade 2 cilindra i jedva sam upalio auto, i jos teze se dovukao do majstora :(

i meni se to desilo dva puta za dve godine ... ugasio sam auto i upalio radi normalno sve,sta je problem nzm

jel sad radi normalno ?

Link to post
Share on other sites

da.... mozda je bobina crkla il je sveca ili dihtung flisuje pa nakvasio svecu, i odma je auto krs... manite se ljudi budalastina.

i meni na petici je to bilo vec par puta. upali cek endzin i nekad kao da radi na 4 klipa. ugasim auto, upalim on radi okej. al i dalje sija check. moram isto da resim, vec su mi bile crkle 2 bobine pa sam zamenio drugim. al opet je poceo da kara.

Link to post
Share on other sites

brate 4.0 je vozio open diff 2.93 ti na kolima imas 3.64 i to jos sper veliko kuciste, 2.0 je vozio 3.46 i 4.27 zavisno od govdista i tipa menjaca misim da ti problem lezi negde drugo a nemoj da te neko zajebe i da ti uzme daj diff jer se tesko nalazi pogovo zbog trapa koji vozis

Ovo je prethodni prethodni vlasnik auta, i drago mi je da smo konacno resili koji je prenos u kolima. A ja se sa svima raspravljao da je mnogo ovo kratko za 2.93 i svi me ubedjivali da je to to...

Link to post
Share on other sites

Bobine nisu, svecice nisu, senzor radilice nije... Jel ima neko jos neku ideju zasto auto moze ovo da radi (tesko pali, trokira izmedju 1k i 2k obrtaja i ne radi mu 1 do 2 cilindira kako kad)? I sve se ovo desava ponekad, tj jednom upali normalno i radi normalno i onda opet zeza i tako u krug.

Link to post
Share on other sites

Pošto se to dešava periodično,moguće da ecu brljavi,jer ako jednom ga upališ loše radi,ugasiš pa upališ i lepo proradi,to bi moglo biti do elektronike...al opet samo nagađam

Link to post
Share on other sites

Jesi pogledao crevo za fals vazduh kod usisne grane nalazi se ispod nje??Meni se desavalo da napravi pritisak samo spadne sa usisne.Onda jedva radi cak i ne moze da upali kako treba.Stavi ga takodje na dijagnostiku, mene je komp na mom m50 zezao pa se na kraju ispostavilo da je komp ispravan i da su samo dve najobicnije zice pravile problem.

Link to post
Share on other sites

Bobine nisu, svecice nisu, senzor radilice nije... Jel ima neko jos neku ideju zasto auto moze ovo da radi (tesko pali, trokira izmedju 1k i 2k obrtaja i ne radi mu 1 do 2 cilindira kako kad)? I sve se ovo desava ponekad, tj jednom upali normalno i radi normalno i onda opet zeza i tako u krug.

komp, nadji sa stranca ne otvaran i probaj na licu mesta na otpadu, resava problem sigurno

Link to post
Share on other sites