Primer jednog E34 IZUZETNOG


Recommended Posts

Jestu to automobili koji pripadaju istoj klasi itd. ali zna se o cemu pricamo-kvalitet, upotrebljena tehnologija, sveukupni dozivljaj... Ovo sa passatom je bilo samo da docara razliku :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drugar prodaje E39 520i u perfektnom stanju, bukvalno nikada ni jedan sraf na limariji nije skidan, prva boja, da ce ga za 5300, a mozda jos koji euro manje.

Glupi su mu opis i slike inace bi ga prodao odavno!

http://www.polovniautomobili.com/oglas1541816/bmw_520_e39/

Ima na Medaku III E34 kod auto perionice Joker sa nekih 30-40000km A1 stanje, mislim da nije na prodaju ali ako nekog ne mrzi moze da ide da ga slika.

Link to post
Share on other sites

e36 i e38

Ma ne.., ozbiljno pitam posto porede sa dvojkom i cetvorkom pa nesto ne mogu da se setim da li postoji i golf trojka???

Mada, najbolje da uporede golf 1 i golf 6, verovatno je ista razlika izmedju e34 i e39???

Link to post
Share on other sites

Ovakva je stvar-ja vozim E34 535, '93.g., bas bas super stanje, 200 000 km, i da ne pisem sta ima od opreme kad mu se i volan podesava na dugme, dok moj stari vozi E39 530d, 2003.g. 120 000 km, drugi je vlasnik, i E39 je avion... a da uzmes da ga prodas dobijas za njega manje od 6000 eura pa sad...

Link to post
Share on other sites

NIsu mu glupe slike nego cena!!

Tako ocuvan i sa pravom km nisam video kod nas da se prodaje, a cena je diskutabilna jer svako trazi onoliko koliko smatra da mu vredi auto!

Ako zelis da kupis auto sa malom km t.j. pravom km i ako zelis da kupis auto u prvoj boji, enterijer besprekoran, bukvalno auto bez ulaganja, e to mora da se plati vise od trzisne vrednosti.

Link to post
Share on other sites

Verovatno je i ovaj ludak i nerealan :P

www.polovniautomobili.com/oglas1139093/bmw_735/

b5a242966a1d-640x480.jpg

1f36dbea75e3-640x480.jpg

ovaj vredi svaki cent.gledam svaki dan da li je prodat,ali danas ljudi slabo vade pare za sporedne stvari.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...