Zakljucan gepek sa jedinim kljucevima unutra


Recommended Posts

pa dobro ljudi sta ako nema rez.kljuc? Koliko ste puta kupili auto samo sa jednim kljucem,ne verujem da svi kupujete kola od prvog vlasnika sa 4 kljuca

pa svaki put sam kupio sa jednim kljucem i odma izradio drugi....

Link to post
Share on other sites

Ma nije to problem probao sam ja da izvlacim pipak onaj za zakljucavanje ali nista (izvucem ga ja ali se odma vrati) e sad dal' ga ne izvucem dovoljno ne znam...

Fora je, koliko sam se raspitao da kad se zakljuca auto svi tasteri postaju neaktivni (taster za zakljucavanje/otkljucavanje i taster za gepek) cak i rucke za otvaranje iznutra... (probao Milan M3 na svojoj e39ki) sa druge strane rekose mi ljudi da moze na kvaku iznutra da se otvori, probacu sutra...

A jedan vidjeniji majstor za brave iz Nisa, trazi simbolicnih 10000 dinara da mi otvori auto i to kaze 10 minuta posla... Samo sam mu reko javicu ti dal' da dolazis i zalupio slusku...

a jel si probao kada izvuces taj pipak da odmah probas da otvoris vrata?znaci ti probaj da otvoris sa zicom ili kako vec a neko neka proba da otvori bravu u tom trenutku...probaj takodje da zicom otvoris bravu iznutra,mozda se otvore sva vrta(znam da na nekim automobilima to moze)a zicu provuci izmedju vrata i B stuba ili kod krova sve jedno...uzmi onu zicu za varenje(sto se koristi za brener)ona je cvrsta a dovoljno jaka da izvuce pipak ili da otvoris bravu iznutra...samo napravi dobru kukicu i udri...sumnjam da ne moze bmw da se otvori,svaki auto moze na ovaj ili onaj nacin

Link to post
Share on other sites

Hvala momci na interesovanju i pomoci.

Ma Lukac je hteo na brzinu da me navata. JBG nije mu uspelo ali mi je sad on zadnja solucija, upravo zbog toga...

Kontaktirao sam jos neke momke pa cu da vidim u toku dana.

Ma ja znam kako se otvara auto napne se vrh gore kod B stuba, polucelicna zica i polako. Ali ovde je problem sto je auto zakljucan i pod alarmom i nista unutra ne reaguje, taster, rucka, pipak... pipak sam uspeo da izvucem i u isto vreme sam povlacio rucku od spolja ali nista. A i da udjem u auto ponovo ne mogu gepek da otvorim, jer ce da se aktivira alarm i verovatrno taster za gepek nece raditi. A nemam otvor za skije, zbog toga je ona brusalica gore.

A za rezervni kljuc sve znam i sam, i sve danas-sutra i sad prc...

Link to post
Share on other sites

Sad sam zvao Deltu...

Zamenski plasticni i servisni kljuc kostaju 4400... (oni su isto kodirani)

A ovaj glavni kljuc(kornjacica) 17000...

E sad mora licno da se ode, saobracajna, licna karta i avansno da se uplati ceo iznos.

Ako zavrsim to pred novu godinu dobijam kljuc sredinom januara...

Korektna ponuda skroz.

Link to post
Share on other sites

Sad sam zvao Deltu...

Zamenski plasticni i servisni kljuc kostaju 4400... (oni su isto kodirani)

A ovaj glavni kljuc(kornjacica) 17000...

E sad mora licno da se ode, saobracajna, licna karta i avansno da se uplati ceo iznos.

Ako zavrsim to pred novu godinu dobijam kljuc sredinom januara...

Korektna ponuda skroz.

najbolje resenje ujedno ces dobiti rezervni kljuc za sledeci put samo ako imas dovoljno vremena da cekas

Link to post
Share on other sites

Hvala ti Alex...

Kapiram da ako se busi treba ova poluga pod br.10 da se pomera, ali 'ebeno je to.

Najverovatnije cu poruciti kljuc, kad se sve oduzme i sabere najeftinije a i auto je parkiran ispred kuce, gde ga uglavnom ostavljam. A u porodici imamo jos automobila tako da nije frka... Jedino mi kalendari, olovke itd za ovu godinu u gepeku :P .

A najveca sreca od svega je ta da mi saobracajna NIJE ostala u autu. :)

Izgleda da na podrucju Nisa samo Lukac moze da otvori ovaj tip auta, bez ostecenja. Jedan bravar ima alat za bmw ali za drugaciji tip kljuca, ne ko moj, kao rece mi da ce da proba da nadje ali da ne obecava...

Link to post
Share on other sites

Ne glupiraj se. Danas ti ja sve zavrsavam cirka za 50 evra, a uz to dobijes i jos jedan kljuc. Javi mi se da odradimo kako smo sinoc pricali i gotovo.

Link to post
Share on other sites

E pa drugari upravo sam otvorio gepek :lol: :lol: . Bez ostecenja itd...

Kostalo me cirka 7 dinara, a bukvalno sam ga otvorio za 10 minuuta. Dodje mi da idem kod onog Lukaca i razvalim mu vilicu (izvini Ljiljo ja sam generalno protiv nasilja :P ), LOPURDA.

Jos jednom hvala svima na pomoci. A sad pravac kljucorezac ;) .

Link to post
Share on other sites

Koga interesuje nek me kontaktira na pm ili telefon i drage volje cu mu ispricati a ne bih ovako javno zbog gepeka svih vlasnika e39ki. :lol:

A i zahvalio sam se vise puta svima. ;)

Nije bitan pol bitno da je ljubav prava :D :D

Edited by Sicko
Link to post
Share on other sites