Zakljucan gepek sa jedinim kljucevima unutra


Recommended Posts

Rec je o e39ki 2001 godiste.

Brava na gepeku mi je u uspravnom polozaju ( ovako (I))znaci gepek se otkljucava sa centarlnom.

Auto mi je zakljucan, otvorio sam samo gepek, ostavio jebene kljuceve unutra i u zurbi zatvorio gepek.

I sad mogu samo da gledam auto....

Interesuje me sledece:

-da li je moguce otvoriti auto bez kontakta pritiskom onog dugmeta za otkljucavanje(kod menjaca)

-da li je moguce otvoriti gepek pritiskom dugmeta za otvaranje gepeka kada je auto zakljucan

-da li je moguce otvoriti vrata povlacenjem rucice za otvaranje vrata iznutra

-Da li je moguce otvoriti vrata povlacenjem onog pipka za zakljucavanje i istovremenim povlacenjem kvake spolja

I na kraju da li sam ja majmun retardirani da imam samo jedan jebeni kljuc!!!!!

Moze i na pm na 063/7565750

Link to post
Share on other sites

hoces da ti ja odgovorim na ovo poslednje? :)

Nema potrebe, shvatio sam i sam...

Ako postoji neko ili neko zna ovakvog hobistu nek me kontaktira...

Ako neko zna da li ovi tasteri unutra rade kad je auto zakljucan i pod alarmom bio bi mu zahvalan da to podeli samnom...

Link to post
Share on other sites

Pozoves nekog kljucara. Oni obicno znaju ko to moze da otvori... Samo to dosta kosta. Pitaj prvo za cenu da ne ispadne jeftinije da razbijes staklo pa da ga kupis na nekom autootpadu.

Link to post
Share on other sites

Ma nije to problem probao sam ja da izvlacim pipak onaj za zakljucavanje ali nista (izvucem ga ja ali se odma vrati) e sad dal' ga ne izvucem dovoljno ne znam...

Fora je, koliko sam se raspitao da kad se zakljuca auto svi tasteri postaju neaktivni (taster za zakljucavanje/otkljucavanje i taster za gepek) cak i rucke za otvaranje iznutra... (probao Milan M3 na svojoj e39ki) sa druge strane rekose mi ljudi da moze na kvaku iznutra da se otvori, probacu sutra...

A jedan vidjeniji majstor za brave iz Nisa, trazi simbolicnih 10000 dinara da mi otvori auto i to kaze 10 minuta posla... Samo sam mu reko javicu ti dal' da dolazis i zalupio slusku...

Link to post
Share on other sites

Moram da te razocaram, sad sam naso podatak da ni rucke ni dugmici ne rade na e39 kad zakljucas auto centralnom na kljuc, sad je vec pitanje kako ga otvoriti,ali resenje sigurno postoji...

Link to post
Share on other sites

,,simbolicnih 10000 dinara,, bolje uzmi ciglu razbi staklo pa istom njega u glavu, kako ljudi ne znaju da rade da ti je reko 20 pa i 30e odmah da pristanes i da zaradi neciju dnevnicu za 10 min a ovako ce ti uzeti k...c .

Link to post
Share on other sites

,,simbolicnih 10000 dinara,, bolje uzmi ciglu razbi staklo pa istom njega u glavu, kako ljudi ne znaju da rade da ti je reko 20 pa i 30e odmah da pristanes i da zaradi neciju dnevnicu za 10 min a ovako ce ti uzeti k...c .

Da nadje nekog manje visprenog vlasnika, uzeo bi 100 evra.... sta da radi covek kad mu trebaju kola, a ne zna? Opsujes u sebi, i platis.

A Sicko ako ne nadje nacin da sam otvori kola, ja cu da se prosto uvredim:)

Link to post
Share on other sites

Ma nacicu nekog hobistu sigurno u krajnjem slucaju staklo ima da ode.... to mi najjeftinije...

Vrlo koristan dokument i koliko sam na brzaka video mora da se busi gepek... Sutra cu detajnilje da ga prostudiram.

A inace taj vidjeniji majstor koga sam spominjao je Gosn Lukac (skroman mladic).

Na kraju krajeva porucicu novi kljuc...

Link to post
Share on other sites

Pa slusaj 50e je ok cifra to bi mogo da podnesem ali 100e je previse stvarno. Ako vec pucam tolike pare na moju glupost pucacu i 200e za novi rezervni kodirani kljuc.

Ne znam da li moze da se naruci zamenski kljuc, koliko citam na stranim forumima, doduse americkim taj zamenski bez kodiranja je oko 40 dolara....

Link to post
Share on other sites

cudi me da je ta cifra kod Lukaca, po pravilu bi trebalo da bude isto pa cak i manje nego ovde. Ponudi mu 50e da ti otkljuca auto, mozda pristane. na ovu muku i nemastinu bolje da uzme i 50 nego nista. 100e je stvarno mnogo, pa ne otvara blind vrata nego auto. Kod mene je 50e, nebitno koji je auto u pitanju. to sto mi za neki treba 5sec a za neki 5 min to je moj problem. A ovo sto kazes za zamenski tj mehanicki kljuc, 40usd je extra cena tj ovde ce biti oko 50e. Zovni Deltu i pitaj, lako cemo posle da prijavimo jos jedan chip ;)

Link to post
Share on other sites

ja bi iz inata sam otvorio pa kako god...cuj 100€.... kad vec moram da platim onda bar da isceifim da razbijam i rezem po autu....

đ

a neimati rez kljuc od auta.... to necu ni da komentarisem....

Link to post
Share on other sites

ja bi iz inata sam otvorio pa kako god...cuj 100€.... kad vec moram da platim onda bar da isceifim da razbijam i rezem po autu....

đ

a neimati rez kljuc od auta.... to necu ni da komentarisem....

pa dobro ljudi sta ako nema rez.kljuc? Koliko ste puta kupili auto samo sa jednim kljucem,ne verujem da svi kupujete kola od prvog vlasnika sa 4 kljuca

Link to post
Share on other sites