Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odlicno izgleda...moram si i ja nabaviti ove MF funkcije ne smao da izgleda bolje volan nego su i jako prakticne :) odlicno si odradio poliranje farova i ja sam to vec radio ;) al ovi chrom crni ringovi su mi extra vec sam ih imapo priliku vidit :) odlicna E46-ica

Link to post
Share on other sites

Hvala.

Sinoc mi je zbog prekida interneta pobegao original BMW lip spojler za gepek koji sam licitirao na ebay-u... :)

Link to post
Share on other sites

Hvala.

Sinoc mi je zbog prekida interneta pobegao original BMW lip spojler za gepek koji sam licitirao na ebay-u... :)

ne znam koliko je bio para taj lip al evo ti momak od kojeg sam ja kupio pa vidi ako ti pase cijena ..mozes od njega kupiti a i salje postom....

http://www.pik.ba/artikal/5366393/bmw-m3-m5-lip-spojler/

Link to post
Share on other sites

ne znam koliko je bio para taj lip al evo ti momak od kojeg sam ja kupio pa vidi ako ti pase cijena ..mozes od njega kupiti a i salje postom....

http://www.pik.ba/artikal/5366393/bmw-m3-m5-lip-spojler/

Hvala za link, mada ja trazim iskljucivo OEM a mislim da je ovaj sa linka kopija koja se kupuje na ebay-u.

Da se upišem i ja :) Dragane, auto je odličan, super si ga sredio!

Hvala. Bice tu jos lickanja ali jedno po jedno. Glupo je da za mesec dana kupim sve sto hocu. Ovako je lepse, lagano ga picanim i uzivam u svakoj sitnici koju namontiram. :)

Reci mi u kakvom stanju su bila ona kozna sedista koja si imao u ponudi?

Link to post
Share on other sites

Hvala za link, mada ja trazim iskljucivo OEM a mislim da je ovaj sa linka kopija koja se kupuje na ebay-u.

Hvala. Bice tu jos lickanja ali jedno po jedno. Glupo je da za mesec dana kupim sve sto hocu. Ovako je lepse, lagano ga picanim i uzivam u svakoj sitnici koju namontiram. :)

Reci mi u kakvom stanju su bila ona kozna sedista koja si imao u ponudi?

Ako, ja sam za varijantu laganog picanjenja :-) Sedišta su bila u vrlo dobrom stanju, mada ne znam da li su još aktuelna.

Link to post
Share on other sites

Znajuci sebe kakav sam, radije cu sacekati da izleti neki OEM lip. :)

Upravo mi je Casper E46 poslao broj od lika za kozna sedista. Zvao sam ga i kaze da ih nema vise. Zamolio sam ga da me pozove ako i kada dobije neka koja su u dobrom stanju jer mi ne pada na pamet da u auto stavljam izlizana ili ostecena. :)

Link to post
Share on other sites

Znajuci sebe kakav sam, radije cu sacekati da izleti neki OEM lip. :)

Upravo mi je Casper E46 poslao broj od lika za kozna sedista. Zvao sam ga i kaze da ih nema vise. Zamolio sam ga da me pozove ako i kada dobije neka koja su u dobrom stanju jer mi ne pada na pamet da u auto stavljam izlizana ili ostecena. :)

Šteta, sedišta bila u stvarno dobrom stanju, video sam ih uživo, čak mi je nudio da aktivira i grejanje u njima. Potpuno ista kao ona koja je BokyM3 ugradio u njegov auto.

Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce me nazvati kada bude dobio nesto zanimljivo. Reci mi kako si ga nasao, da li je negde oglasio sedista pa si naleteo na njih ili si dobio njegov broj od nekoga?

Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce me nazvati kada bude dobio nesto zanimljivo. Reci mi kako si ga nasao, da li je negde oglasio sedista pa si naleteo na njih ili si dobio njegov broj od nekoga?

Preko ljudi koji imaju BMW i kupuju kod njega, mada sam video da ima oglas na polovni automobili sajtu. Kod njega sam kupio većinu delova za moj auto.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Testirao sam danas sa 3 drugara nove gume na auto putu Beograd - Zagreb. :dance3:

936725_10200363488344403_415608573_n.jpg

Link to post
Share on other sites