Recommended Posts

Jbg, tako je, kako je. Idemo dalje. U zamenu za par stotina evrica iz mog dzepa bice k'o pre. :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auuuuu ...

Tuga .

Znam kako ti je, na zalost. Meni su tako zadnja leva vrata, isto na parkingu.

Nije dosta sto ih je zveknuo, nego je jos vukao 50-60 cm.

Jbga ...

Link to post
Share on other sites

Od istog coveka sam kupio vakum pumpu, polovno originalno krilo, naravno u prvoj boji i sve tri lajsne za 100e. Mislim da su lajsne oko 10-ak eura po komadu.

Link to post
Share on other sites

Auto je bio propisno parkiran na mestu koje je oznaceno za parkiranje a ovo su fotografije iz perionice.

Link to post
Share on other sites

Auto je ofarban i sredjen ali ga jos uvek nisam video i, kako stvari stoje, zbog obaveza ga necu videti do kraja nedelje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Auto je uradjen i prilicno sam zadovoljan. Nisam napravio ni jednu fotografiju da vidite kako je ispalo ali cu to uskoro odraditi. Dok ne fotkam spoljasnjost, evo jedne fotke od nedelje sa autoputa E-75. :D

#dvestadvaesinesto

dvestadvaesinesto.jpg

https://www.dropbox.com/s/urb1hp5vwhmv2dh/VIDEO0025.mp4?dl=0

P.S. Moze on jos vise kada je rezervoar prazan i kada ne moram da kocim zbog drugih vozaca . ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Prethodnih nedelja sam, zbog istegnute tetive, imao gips na desnoj ruci koji mi je prilikom saltanja pohabao rucicu menjaca koja je bila u odlicnom stanju. Ako ima neko da proda neku koznu u dobrom stanju neka se javi. :)

Polako pocinju pripreme za godisnji odmor koji pocinje u petak. :beach:

:driv_ing:

volan%20m3_zpsb4qw6ntc.jpg

Link to post
Share on other sites

Ne znam da li cu se cimati za saltericu posto se razmisljam o prodaji auta. Namirisao sam jedan e61 i jos uvek se razmisljam da li da ga kupim.

Link to post
Share on other sites

Skini mi volan kad budes prodavao auto :D Sto se mene tice ja ne bi razmisljao kad je u pitanju model e61 s tim sto sam ja vise za e60, nekako ne volim karavane.. I meni je on isto prva opcija za sledeci auto..

Link to post
Share on other sites

Fotka od pre neki dan na putu za more. Jeste da je slikano telefonom (zeninim :) ) ali se moze videti kako je auto odradjen.

11866331_10205874979208230_6538825559748

P.S. Ovako natovaren ima skoro idealnu visinu. :)

Link to post
Share on other sites