Recommended Posts

MK Motorsport je bila jedna od boljih tjunerskih kuca za BMW a samim tim je i njihova oprema bila veoma skupa .

Hvala na info...bas nikako ne mogu nac felnu na netu. imaju slicne 17ice sto su isle na peticu, ali konkretno ovaj model ne mogu nac

Link to post
Share on other sites
  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako su u medju dimenziji, mozes da se slikas, ili da porucis gume iz Amerike.. ;)

Link to post
Share on other sites

pa dovoljno mi je 15 za sad s obzirom da imam guma za njih...razmisljao sam acs 1 16" ili brock b1 sve 9J 16" ali to tamo nekad kad zavrsim bitnije stvari. mislim kad bih sad stavio 16" da bi na neki brzi prevoj tocak kacio blatobran jer su meki amortizeri.

sto fali mim felnama? nisu nista ekstremno ali kad se obnove i ispolira falc mislim da bi pristojno izgledale...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Eeee to je vec nesto, samo skidaj gume, stavi na 195/45 ili 205/45...

Link to post
Share on other sites

Reci mi samo da ne idu iz HR ili BIH, jer ako su te za koje ja znam, onda su lomljene i krive...

Link to post
Share on other sites

Reci mi samo da ne idu iz HR ili BIH, jer ako su te za koje ja znam, onda su lomljene i krive...

Link to post
Share on other sites

Iz Bih-a su <_< nema specijalnih ostecenja na njima, dosta su lagane, bas me interesuje koja im je tezina. ostecenja su po ivici ruba(ogrebotine) i na jednu felnu sa unutrasnje strane ima malo da se zavari, ali su prave. cak mislim da je fabricka plastifikacija na njima

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Uzeh karirane siceve na preklop kao sto mi je zadnja klupa, zadnji most od is-a sa balanstanglom, viljuskama, diskovima, klijestima, boge 51mm amortizere(gasni, neka malko tvrdja varijanta), regulator ler gasa, 318is bedz, leptir stakla, diferencijal(jos ne znam koji) i instrument tablu kojoj sam prefarbao kazaljke

p97br51zqizf5ydjgh2_thumb.jpg

Sicevi su namontirani, hartge felne sredjene po rubu malo sto je bilo ogrebotina. Cekam poklopce pa da se smirglaju i farbaju. Jos dosta toga u planu...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kazi ti meni rodjo marku aparata kojim si pjusnuo prvih 5 slika? :D

Canon 550d

Mnogo lepe felne za e30 , imam takve 7jx14 vozio na mojoj zimi , bas joj lepo stajale a ove 16 ce biti brutalne .

I ja se nadam :)

Link to post
Share on other sites

Penzionerski, umesto da si stavio neki sparco, ti se zezas sa tim lezaljkama... :P

Link to post
Share on other sites