Recommended Posts

montirao sam, stvarno ima vise smeka u voznji :)

ali kad sam spajao sirenu stalno je svirala :), probao sam sve kombinacije sa te dvije zice ali ni jedna nije urodila plodom...pretpostavljam da je onaj dio u volanu gdje su dzeokvi problem?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rasklopi srce, nije problem shvatices brzo, u srcu postoje tanki fleksibilni ili opruzni limcici koji spajaju tek kad stisnes srce, medjutim znaju da se iskrive od siledzija pa oce da prespoje..

Izvadi, ako je neki kriv malo ga kljestima ispravi sklopi i to ce da sljaka... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Znaci pocelo je i sa ozbiljnim fotkama...

Ako vec ostavljas felne.., napravi mali stiker Alpina i zalepi ga u centar felne, ovako deluje prazno, kao neka tacna...

Ili skini cepove skroz, tako je u pravom trkackom maniru, ni original Alpine 15-tice nemaju cepove preko srafova, vec samo u centru... ;)

Link to post
Share on other sites

Zamijenjeni filteri i ulje, antifriz...na novom filteru goriva pukla crijeva na ulazu i izlazu. vec su bila dotrajala, ali stari filter je bio bas prljav tako da gorivo nije imalo dovoljan pritiska da crijeva naprsnu. uglavnom i to je promijenjeno i stavljene dvije barum gume 195/50 m+s sa 300km predjenih, tako da sam spreman za zimu :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

je li moguce da toliko hejtujete postove...zar svako treba da bude lud, extreman i pro trkac kao vi sto prozivate? ima puno drugih tema gdje se mozete ukljucit sa PRO komentarima tako da ovu zaobidjite.

valjda bi trebalo da se daje neki savjet kako nesto bolje da ispadne a ne ismijavat trud neciji, seljacine!

Link to post
Share on other sites