Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

je li moguce da toliko hejtujete postove...zar svako treba da bude lud, extreman i pro trkac kao vi sto prozivate? ima puno drugih tema gdje se mozete ukljucit sa PRO komentarima tako da ovu zaobidjite.

valjda bi trebalo da se daje neki savjet kako nesto bolje da ispadne a ne ismijavat trud neciji, seljacine!

u potpunosti se slazem sa tobom ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Napokon namontirah opruge, style 5 tockove i to izgleda ovako

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

A zadnje opruge su h&r od kompakta. Od kad sam apex naprijed stavio, h&r je smijesan(mislim na ovaj sto mi je na autu trenutno). Hvala Ivanu(TOKYO) jos jednom na pomoci

Stavio sam i druge kablove, akumulator novi i td...sve je smijesno pri oprugama :D

Link to post
Share on other sites

Visina napred pun pogodak, nazad bi mogao jos koji mm dole...

U globalu daleko bolje i lepse, i felne su mu legle taman, valjao bi distanc nazad od 10mm.. ;)

Link to post
Share on other sites

Nema, juce cackah oko protokomjera koji je rastelovan i izgleda da se sve lose zbog njega desava. Na youtube-u nadjoh neke instrukcije koje su bas dobre, makne se opruga metalna koja drzi onaj plasticni zupcanik, upali se auto i po radu motora se steluje podiok na kome ce stojat sajla. Sad mi auto ne trese na leru i ne varira mi gas kad se upali ili kad zakocim posle neke brzine, samo mi kad krecem prvom na odredjeni gas cimne auto, kao da u momentu prekine dovod goriva ali nadam se da cu to podesiti malo bolje ovih dana :)

Link to post
Share on other sites

:music2: :music2: :music2: svidja mi se klip, kocka i muzika :D

:victory:

Potpuno isti problem imam,prvo cu probati sa ciscenjem step motora...

ciscenjem cega?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Zamijenjena pumpa, dizne ociscenje ali je jedna pri kraju. Na m42 su zute Bosch-ove dizne, tako da cu zamijenit sa istom takvom. Pumpa pasuje od Astre F 1.6, 1.8 16v, 2.0 i td, pa ako kome bude trebalo da zna

Link to post
Share on other sites