Recommended Posts

Drugar razumem auspuh polovan da stavis samo ne razumem diskove, sa tim se ne bih zezao vec stavio nove 30 evra kosta par, tebi ne trebaju jace kocnice, vec nove, spojleri lipovi ili sto god vec, ali sto se tice sigurnosti to samo novo, amortiyer ako ti ne radi kako treba dzabe ti i nove kocnice, zato sve sto se tice sigurnosti ugradjuj novo

Tvoje sigurnosti radi ti kazem...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Kosmajac

Ovi diskovi su od 2.5, izgledaju solidno...precnik mislim da je isti a debljina je veca pa ne znam pasuju li na moja klijesta. ventilirajuci su i zbog toga hocu da ih stavim da vidim valjaju li cemu, ako ne, vracem ove postojece. disk kao disk moze bit potrosen a moze bit da "radi" :) tako da ne vidim tu razlog za paniku. naravno da imam u planu i pozadi diskove da stavim kao i eventualno neki swap kocionog sistema, ali to je sad daleka prica

svakako hvala na savjetu i brizi :thumbsup:

Link to post
Share on other sites

Nije fabricki IS...

Nadji negde na netu minimalnu dozvoljenu debljinu...

Link to post
Share on other sites

Za ATP nisam cuo, 38e za macku u dzaku?

Za ATE jesam, imam ih na kolima... ;)

Mozda je tebi ebay dostupan, ovde jos uvek nije, a kakvo je stanje u drzavi, mislim da nece biti jos dugo.. :(

Link to post
Share on other sites

Ako stavljas polovan disk trebalo bi da se obradi, a kociona klesta od obicnih diskova ne pasuju na ventilirajuce diskove

mada bi is trebao da ima ventilirajuce diskove napred ako nije nista menjano

skoljka je od 1.6, kao i sve ostalo izuzev motora i izduvne grane

Link to post
Share on other sites

kakav je textar?

Textar je odlican,kvalitetni diskovi, uzeo sam pre nedelju dana ventilirajuce za kocku 320, izasli su me 4000din/kom, tj. oko 35e po komadu. Obicni su 5200din komplet tj 25e/kom. Moj ti je savet ako imas kinte uzmi nove diskove,moji su bili obradjivani,posle se i pokrivili - novi neki kvalitetniji i miran si

Link to post
Share on other sites

stavljeni odbojnici amortizera, gumice balansangle zamijenjene, ulozak(kuciste) amortizera zamijenjen, termostat, racva od vode sa dihtungom zamijenjeni :)

auto me sve vise odusevljava sa voznjom

Link to post
Share on other sites

Jbg, ne svidja mi se, vrteo sao ga neko vreme i definitivno kao fap-a da vozis.., pogotovo kad predjes sa 350mm

Link to post
Share on other sites

da, ali na ovom volanu sport verzije kako li vec, pohabala se koza sta li je vec tu bilo pa mi je bolje ovo sto sam uzeo nego da ga presvlacim...ovaj je u top stanju, navodno skinut sa e30 m3 :/ mada sumnjam s obzirom na taj precnik

Link to post
Share on other sites