e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svetlo siva metalik sa krupnijim kristalima da bude. to ti je pun pogodak!

Kako te kristale da ubacim :o

Dobro je dobro je, samo napred bice to dobro :)

Hvala.

Tocilica za plin obavezno napolje,inace se strasno oseca pri svakom tocenju....

Kad je los pistolj na pumpu moze i na tocak da bude oseca se na plin unutra :/

Tocilica za plin pored otvora za benzin, elegantna fora. Fino napreduje, samo napred!

Najverovatnije ce tu da bude samo ne znam gde da busim u gepek :) Ali nacicu nacin :)

Link to post
Share on other sites

ne ubacujes ti nista. nego kad odes u farbaru i gledas one papire sa bojom izaberi neku svetlo sivu metalik sa krupnim sljokicama.

Ima neki poseban pistolj za takvo farbanje i koju boju sljokica da uzmem??

Link to post
Share on other sites

ok....farbaj cime hoces , ali te sljokice se ne stavljaju u farbu , nego u lak .... pa posle ide poliranje do besvesti :)...

tako da .... obrati paznju da uzmes kvalitetan lak , a ostalo po mogucstvu

imas ovde na forumu lik-a koji je to radio ... e , sada neznam mogu li se koristiti njegovim imenom :)

boja sljokica ne postoji , sve su iste (briljanti) , samo sto pod odredjenim uglom i intezitetu svetlosti "menjaju" boju , hoces bolje - stavis vise i obratno (probate na parcetu papira bele boje , pa zapisete rezultate sa vagice.... e sada pistolj je kao i svaki drugi , ima ga svaki malo ozbiljniji auto-lakirer , vazno je da ne suzi , jer ce se ubiti posle na poliranju :)

Link to post
Share on other sites

Mnogo bre komplikovane te sljokice :) A ko zna da li on ima i takav pistolj i kako ce sve to da ispadne :) Videcu mozda samo sivo metalik odradim i toliko :)

Link to post
Share on other sites

Odes u farbaru koja mesa boje za vozila i trazis mix 953 to je siva boja sa krupnijim sljokicama , nema sta da mesas niti da razmisljas odradis pripremu , jos ako odradis crno pre farbanja dobijas cudo , ofarbas , izlakiras i imaces naj lepsu boju za felne koju mozes kod nas da kupis .

Pogledaj Zaksonov e30 oboje felni su radjene u toj boji .

Link to post
Share on other sites

Odes u farbaru koja mesa boje za vozila i trazis mix 953 to je siva boja sa krupnijim sljokicama , nema sta da mesas niti da razmisljas odradis pripremu , jos ako odradis crno pre farbanja dobijas cudo , ofarbas , izlakiras i imaces naj lepsu boju za felne koju mozes kod nas da kupis .

Pogledaj Zaksonov e30 oboje felni su radjene u toj boji .

Extra boja ali i felne su extra ove moje nisu tako lepe ali sta je tu je :) Hvala za savet dobro mi je dosao oticicu da kupim tu boju ako nije preskupo ako jeste sacekace jos malo xD

Link to post
Share on other sites

tebra na ovako sam nesto mislio

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/206434_200470769984776_6743659_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/189623_195154113849775_5105564_n.jpg

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207725_200470539984799_7112236_n.jpg

samo trazi da bude jos veca sljokica. znaci kad gledas na one kartoncice u farbari izaberi boju koja ima krupnije sljokice. posto farbas te celicne felne samo neka ih osmirgla prvo pa spricgituje pa opet ismirgla i na kraju samo opicis ovom bojom nikakve mudrolije nema

Link to post
Share on other sites

nije skupo bre jebote boja obicna metalik siva ne uzimas 10 kila vec 3dcl u vr glave. ja sam vec zaboravio kolko me je kostalo pre 2 godine, oko 1000din kolko se secam

Link to post
Share on other sites

nije skupo bre jebote boja obicna metalik siva ne uzimas 10 kila vec 3dcl u vr glave. ja sam vec zaboravio kolko me je kostalo pre 2 godine, oko 1000din kolko se secam

Frka mi je sto su kola kod farbara a ja ne mogu da skidam felne odradicu samo ovaj deo gde se vidi ne cele felne posto sam tako u mogucnosti :D

Link to post
Share on other sites

Razvijeni smo ko albanska industrija ovaj glupi leskovac. Kao da im pricam spanski nemaju pojma o cemu govorim :( Ako hoce neko da mi se raspita za cenu poslacu mu pare postom da mi kupi ovi nasi su nepismeni -.-

Link to post
Share on other sites