e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne pratis fabulu radnje.

Ovo je moj prvi auto bio je u vlasnistvu moga oca ali sam se i ja koristio e sad on uzeo bolje a ja se zareko da od njega napravim auto za primer, znam da ce u njega otici jos 1000-1500e ali za te pare u takvom stanju BMW necu naci to potpisujem, a druge marke necu ni da gledam, kad cujem zvuk bendze srce mi se namesti ;), iako ovako truo na semaforu kad sam kretao (dok nije rasturen) prednji krsaj samo sto se nije odlepio od zemlje :D Radim ja stalno i obavestavacu vas samo je brat nesto zeznuo oko pa mora pauza 2-3 dana.

Link to post
Share on other sites

Javicu ti danas cenu pa cu ti ja poslati ali imas to u svim radnjama koje mesaju boje za automobile.

Evo ti broj farbare u LE koja ima sve boje 016-220-655

Kako se zove ta farbara ja grad obidjoh i nisam nasao :/

Mipa proizvodjac nosi broj 020 , 300 din je 1 decilitad boje a ti uzmi bar 2-3 i resavas posao .

Potrudi se malo ne zabusavaj , ja treba iz NS-a boju da ti nadjem u Leskovac , duzan si jednu pljesku kad dodjem tamo :)

Bratko normalno na BMW Skupu taman da razgledate BMW i da se pocastimo :)

Jel druze a sto ti nisi te pare sto si utukao u projekat uzeo i kupio neki auto...

Dobio si odgovor od mog dobrog prijatelja :)

ne pratis fabulu radnje.

Lepo si to reko :D Radovane hahahaha

Link to post
Share on other sites

Nema mi ništa gore kad vidim da su ofarbani kablovi,sirena islično u boju auta :) ,ali stvar ukusa.Po meni ste trebali izvaditi svu instalaciju iz koša i mnogo bi bilo lakše ofarbati.Kad si već krenuo od nule(bez uvrede) :)

Link to post
Share on other sites

Imas telefon pa ih pozovi ili da dodjem caskom da ti kupim boju , a pljeskom pocasti organizatore skupa u moje ime.

Drugo , ovo farbanje mi lici kao da je majstor popio farbu pa se dobro ispisao u kosevima , bez ljutnje .

Katastrofa na slikama,kako li je tek uživo.....bez ljutnje......
Link to post
Share on other sites

Sta je tu je. Boja otisla pare placene meni ne izgleda tako lose uzivo kad gledam malo slike jebu kevu ali sta da se radi. A i slikano je odmah kad je isprskano nije se jos farba ni stegla j***m li ga drugovi videcemo. Ne ljutim se ja slobodno govorite sta smeta ako mogu popravicu mada sad ovde nema prepravke.

Link to post
Share on other sites

Zali boze bacenih para za boju , bolje da si kupio kilu crne za metal pa da si cetkom ili malim valjkom sve lepo ofarbao nista losije nebi bilo .

Ljudi stvarno sam gledao mnoge automobile koje je radio i prelepo izgledaju ali spolja su samo radjeni mozda lose radi prtljaznike i koseve a i za to me zabole meni je bitna spoljasnost ionako kad stavim motor i tepih to nece da se vidi nista. Zato ja nisam zabrinut za unutrasnjost ;)

Link to post
Share on other sites

Usput za 150e Covek radi farbanje kompletnog auta, felni unutrasnjost kabina i gde je varen zastitu pa ne mogu dusu da mu vadim neka radi kako umemada kad se sklopi bice to lep auto ma koliko vi sumnjali u to :)

Link to post
Share on other sites

Usput za 150e Covek radi farbanje kompletnog auta, felni unutrasnjost kabina i gde je varen zastitu pa ne mogu dusu da mu vadim neka radi kako umemada kad se sklopi bice to lep auto ma koliko vi sumnjali u to :)

Dzabe i za 50e da ti uradi kad ce ga unakaziti pa ces morati opet. Bolje da si sacekao jos malo kinte da skupis pa da uradis kako valja

Link to post
Share on other sites

1.Sve one fleke po boji su ti od necistoce i masnoce po autu,da si uzeo 2l benzina pa da si samo krpom presao preko tih delova koje si farbao sve ovo bi izgledalo mnooogo drugacije.

2.Majstor je papan kad ti to nije rekao ili sam uradio,nego dohvatio pistolj i prskao kao iz bulje.

3.Nemojte istu gresku da napravite na spoljasnosti,obavezno uzmi antisil ili benzin i prebrisi ceo auto pre farbanja.

4.Pregledaj jos jednom sve delove koji ne trebaju biti ofarbani,dali su dobro zasticeni trakom,ako nisu to ti je 10min da to lepo izlepis,to su sitnice, ali mnogo znace.

5.Kazi majstoru da pravi malo vece pauze izmedju bacanja ruke.

6.Ako ti ostane boje neka predje jos jednom koseve i motorni prostor,ali pre toga malo prosmirglaj slivke.

7.Ivice koje su gitovane lepo obradi smirglom,vidi desno krilo.

8.Ne zuri da se ne bi kajao!!!!!

Sve najbolje ;)

Link to post
Share on other sites

1.Sve one fleke po boji su ti od necistoce i masnoce po autu,da si uzeo 2l benzina pa da si samo krpom presao preko tih delova koje si farbao sve ovo bi izgledalo mnooogo drugacije.

2.Majstor je papan kad ti to nije rekao ili sam uradio,nego dohvatio pistolj i prskao kao iz bulje.

3.Nemojte istu gresku da napravite na spoljasnosti,obavezno uzmi antisil ili benzin i prebrisi ceo auto pre farbanja.

4.Pregledaj jos jednom sve delove koji ne trebaju biti ofarbani,dali su dobro zasticeni trakom,ako nisu to ti je 10min da to lepo izlepis,to su sitnice, ali mnogo znace.

5.Kazi majstoru da pravi malo vece pauze izmedju bacanja ruke.

6.Ako ti ostane boje neka predje jos jednom koseve i motorni prostor,ali pre toga malo prosmirglaj slivke.

7.Ivice koje su gitovane lepo obradi smirglom,vidi desno krilo.

8.Ne zuri da se ne bi kajao!!!!!

Sve najbolje ;)

E ovo cenim ovo je sugestija a ne ocajno, sranje, nista ne valja i slicno. Benzinom je ciscen prostok kupio sam upravo zbog masnoce, cela kola su prelazena nitro razradjivacem ako se ne varam zbog masnoce (znam da je necim cistio) Za ostalo cu se potruditi da sve lepo izadje. Jos jednom HVALA PUNO NA SUGESTIJAMA. Ziveo :)

Link to post
Share on other sites

1.Sve one fleke po boji su ti od necistoce i masnoce po autu,da si uzeo 2l benzina pa da si samo krpom presao preko tih delova koje si farbao sve ovo bi izgledalo mnooogo drugacije.

2.Majstor je papan kad ti to nije rekao ili sam uradio,nego dohvatio pistolj i prskao kao iz bulje.

3.Nemojte istu gresku da napravite na spoljasnosti,obavezno uzmi antisil ili benzin i prebrisi ceo auto pre farbanja.

4.Pregledaj jos jednom sve delove koji ne trebaju biti ofarbani,dali su dobro zasticeni trakom,ako nisu to ti je 10min da to lepo izlepis,to su sitnice, ali mnogo znace.

5.Kazi majstoru da pravi malo vece pauze izmedju bacanja ruke.

6.Ako ti ostane boje neka predje jos jednom koseve i motorni prostor,ali pre toga malo prosmirglaj slivke.

7.Ivice koje su gitovane lepo obradi smirglom,vidi desno krilo.

8.Ne zuri da se ne bi kajao!!!!!

Sve najbolje ;)

+1
Link to post
Share on other sites

sto kazu ljudi moglo je bolje ,opet ako tebi nije mnogo bitno (kako kazes nece da se vidi) onda je ok , a za spoljasnost da sacekamo slike ,moja podrska u svakom slucaju :D

Link to post
Share on other sites

Ja to ljudima pokusavam objasniti to se ne vidi moguce da je covek imao to na umu pa ga je preso samo da bude crveno,a i to je farba koja kosta oko 1500 din set. A spolja ide i bolja farba i bolji radovi ;)

Link to post
Share on other sites