e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne izgleda lose matori. samo neka dobro nalije i neka dobro ispolira na kraju da nema nigde kore, muva i ostalih govana. bice to sve dobro. kakav je grob bio pre a sad... ;)

Link to post
Share on other sites

ne izgleda lose matori. samo neka dobro nalije i neka dobro ispolira na kraju da nema nigde kore, muva i ostalih govana. bice to sve dobro. kakav je grob bio pre a sad... ;)

Od poliranja nema ni p ne poliram kola iz sopstvenih razloga, mislim da je bas lepo nalio prilozicu klip za koji minut, a muve u sred zime sumnjam da ce da nalete xD Od babe ispala lepa devojka uz dosta obrade i sminke ;)

sad je bolji od pola kockica na forumu.

Drago mi je da to cujem ;)

Link to post
Share on other sites


Evo nadam se da sad one kritike na racun majstora povlacite (farbano na -7) ;) To je Hell rot boja lepo nalijena :) Sutra ili prekosutra kad se lepo stegne slikacu kako izgleda ;)
Sad sledi malo priprema za unutrasnjost i farbanje iznutra i na kraju felne i putuje kuci :)
:e30:
Usput motor otvoren u bloku je sve dobro jedino glava ide na obradu i hidrotest i zamena dihtunga :) Obavestavacu vas kako budu tekli radovi ;)
Link to post
Share on other sites

brate poliranje mora kad se farba! znaci poliranjem izbacujes te sitne cestice koje padaju na farbu dok se farba, prasinu, i izvlacis max sjaj od boje. to je sasvim normalan deo u farbanju...

Link to post
Share on other sites

brate poliranje mora kad se farba! znaci poliranjem izbacujes te sitne cestice koje padaju na farbu dok se farba, prasinu, i izvlacis max sjaj od boje. to je sasvim normalan deo u farbanju...

Pa da i za 2-3 godine mogu da se popisam na taj sjaj koji se izgubi ;) Neka ima cestice ne sekiram se ja :prankster2:

E svaka cast izgleda da taj majstor ipak nesto zna,bice to dobar Auto :D

Zna zna reko sam ja gore u postovima :D

Link to post
Share on other sites

Zasto nije uspricao ivice rubova???Deo ispod zadnjih stopova??Prednji spojler??

Da neces mozda to u 999???

Za ivice i ja sad vidim iznutra da nije ispricao na neka mesta :/ Pragovi i zadnji deo kola ide u crnu mat to sto ide ispod branika zbog bitumena. A prednji spojler ide u crveno nego nije bio pripremljen za farbanje pa nije ofarban ;)

Link to post
Share on other sites

Zeljko je posebno vezan za ovaj projekat :prankster2:

Svaka njemu cast kako detaljno prati i pomaze u celom projektu :) Kad dodje u le vodim ga na najbolji rostilj u gradu :dance3:

Link to post
Share on other sites

:D

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=vhVF3ea--gQ?version=3&hl=en_US&rel=0"></param><param'>http://www.youtube.com/watch?v=vhVF3ea--gQ?version=3&hl=en_US&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=vhVF3ea--gQ?version=3&hl=en_US&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Link to post
Share on other sites

Procitali smo danas temu porodicno :D dobar provod. Ima extra komentara bas :lol:

Dobio si :e30: , radili ti i brat sami, povoljno ofarbao, materijal tu i tamo, co2 najveci trosak... kad sve sklopis za prvi auto super. Neces da propadnes kroz patos, sta ti se ne svidja sakrices ispod tepiha (nabavicemo ti neki tepih za motorni prostor :D ) , sveze ofarban, motor kazes ok. Samo registracija i cepaj. Co2 si savladao, pa mozda jednog dana bude od tebe neki dobar limar , farbara vec imas ...bog da vas vidi :D Trebalo bi za koji dan da rasturim moju kocku pa ako je auspuh dobar dacu ti. Moja je 316 trebalo bi da je isti izduv??

Link to post
Share on other sites

Procitali smo danas temu porodicno :D dobar provod. Ima extra komentara bas :lol:

Dobio si :e30: , radili ti i brat sami, povoljno ofarbao, materijal tu i tamo, co2 najveci trosak... kad sve sklopis za prvi auto super. Neces da propadnes kroz patos, sta ti se ne svidja sakrices ispod tepiha (nabavicemo ti neki tepih za motorni prostor :D ) , sveze ofarban, motor kazes ok. Samo registracija i cepaj. Co2 si savladao, pa mozda jednog dana bude od tebe neki dobar limar , farbara vec imas ...bog da vas vidi :D Trebalo bi za koji dan da rasturim moju kocku pa ako je auspuh dobar dacu ti. Moja je 316 trebalo bi da je isti izduv??

Mislim da je isti :) Ako je rasturas za delove onda mozda i dokupim nesto kad vec saljes auspuh :)

Spolja dobro izgleda uradjeno, lepa boja, sta planiras za branike? farbaj i njih - najbolja varijanta ako ostavljas plasticne

Mislim da ce ostati njegovi samo cu ih crnom mat odraditi ili crna sa malo sjaja videcu kako ce sta da izgleda.

HVALA SVIMA KOJI PRATE RADOVE ISPASCE IPAK OVO AUTIC :)

Link to post
Share on other sites

Mipa proizvodjac nosi broj 020 , 300 din je 1 decilitad boje a ti uzmi bar 2-3 i resavas posao .

Potrudi se malo ne zabusavaj , ja treba iz NS-a boju da ti nadjem u Leskovac , duzan si jednu pljesku kad dodjem tamo :)

Uzeo sam 300g te boje izaslo mi 930din :) Hvala za savet pomogao si mi puno ;) Imas jednu GURMANSKU :)

Link to post
Share on other sites

:thumbsup:

I slikaj to limuzince cim ga isteras iz hladnjace na dnevno svetlo da vidimo hocemo da ga hvalimo ili kudimo , salim se , puno truda i sredi ga mehanicki da bude ok i imaces slugu koji ce ti 10-tostruko vratiti ulozeno , samo napred .

Link to post
Share on other sites

:thumbsup:

I slikaj to limuzince cim ga isteras iz hladnjace na dnevno svetlo da vidimo hocemo da ga hvalimo ili kudimo , salim se , puno truda i sredi ga mehanicki da bude ok i imaces slugu koji ce ti 10-tostruko vratiti ulozeno , samo napred .

Danas je zavrsio farbanje iznutra, a sutra krecem da smirglam felne i da ih ovarbamo. Oticicu mozda malo kasnije da slikam unutrasnjost ;)

kako sad svi hvale. malo samo zamazes i gotovo. a piklsa ista kao pre tri strane.

Vrlo zanimljivo, nisam znao da cu voziti pikslu...

Link to post
Share on other sites