e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Automobil veceras odlazi kod majstora(10 dana radova) na finalne radove sto se skoljke tice popravke losih varova , kitovanje i farbanje (hell rot naravno xD) ima da se sija a kupio sam i stranca motor presao samo 80000 km i pasce generalna na motoru. Mislim da ce kola do nove godine da idu :)

Link to post
Share on other sites

Sto mu radis generalnu ako je dobar motor??? :prankster2:

Pa ono sto je dobro sig nece da se menja ;) samo ono sto ne valja. Hocu da napravim auto tip top ;)

Link to post
Share on other sites

Uvek .

Kazes kupio si stranca sa 80000km i hoces da radis generalnu , zar stvarno mislis da ce bilo koji majstor to da ti uradi bolje od nemca koji ga je sklopio .

Ima tu jedan lik koji tako izmislja sta bi radio , nik mu je Dioda .

Nista zlo namerno ako ti je taj motor stvarno tako malo presao ne otvaraj ga , ne pametuj .

Pozz.

Link to post
Share on other sites

Uvek .

Kazes kupio si stranca sa 80000km i hoces da radis generalnu , zar stvarno mislis da ce bilo koji majstor to da ti uradi bolje od nemca koji ga je sklopio .

Ima tu jedan lik koji tako izmislja sta bi radio , nik mu je Dioda .

Nista zlo namerno ako ti je taj motor stvarno tako malo presao ne otvaraj ga , ne pametuj .

Pozz.

Pa sta da mu radim kad nije na nase table :o

Link to post
Share on other sites

jebe lud zbunjenog

Izgleda :D

uzeces delove iz stranca i prepakovati u svoj motor ili sta?

Pa da, videcu da li treba da se sredi blok i sa majstorom pogledamo sta je bolje i prepakujemo u moj motor, obradimo glavu i radilicu itd.

Stavi motor i tako vozi a ako bas hoces a ti ga ocarini i upisi u saobracajnu.

Nemam papirici za njega skoro niko ne daje papire za strance :P

malo pojasnjenje ako moze , kako se carini motor koji nije euro 3 ???

Mislim da moze i nije skupo ali moras imatgi papire za motor da je prijavljen prilikom uvoza ;)

vojime oca i sina i sjatoga duha AMIN.

:D U ime oca i sina i svetoga duha, Amin ;)

Link to post
Share on other sites

tebra... da si malo citao po forumima, ustedeo bi sebi dosta para a verovatno i vozio dobar auto. ovako ce sve skupa biti smuckaj pa prospi. ajd ti, verovatno se ne razumes i nisi obavesten ali da majstor prihvati tako to da radi... ili nije majstor ili tera tvoju patku kroz koprive.

Link to post
Share on other sites

tebra... da si malo citao po forumima, ustedeo bi sebi dosta para a verovatno i vozio dobar auto. ovako ce sve skupa biti smuckaj pa prospi. ajd ti, verovatno se ne razumes i nisi obavesten ali da majstor prihvati tako to da radi... ili nije majstor ili tera tvoju patku kroz koprive.

Kako ti kazes ;)

Link to post
Share on other sites

za motor koji carinis ne treba ti nikakav papir, osim nekog racuna da si ga kupio preko za tipa 100e, gde pise broj tog motora. carinjenje izadje oko 100, 120e. i to je cela prica. sa tim papirom odes na tehicki, odradi se citanje izavede u tvoju saobracajnu.

a tebi ako je bolje da pretreses i taj i tvoj motor i napakujes, to jest. jeftinije. odradi tako. al ako je taj zdrav i stvarno tako malo presao ja ga ne bi otvarao. nece ga nijedan majstor bolje napakovati nego fabrika.

pisi ovde, pitaj, ako ne znas, dobices adekvatne savete i bice bolje sigurno nego kako si ti zamislio ili ti je neki majstor rekao.

Link to post
Share on other sites

za motor koji carinis ne treba ti nikakav papir, osim nekog racuna da si ga kupio preko za tipa 100e, gde pise broj tog motora. carinjenje izadje oko 100, 120e. i to je cela prica. sa tim papirom odes na tehicki, odradi se citanje izavede u tvoju saobracajnu.

a tebi ako je bolje da pretreses i taj i tvoj motor i napakujes, to jest. jeftinije. odradi tako. al ako je taj zdrav i stvarno tako malo presao ja ga ne bi otvarao. nece ga nijedan majstor bolje napakovati nego fabrika.

pisi ovde, pitaj, ako ne znas, dobices adekvatne savete i bice bolje sigurno nego kako si ti zamislio ili ti je neki majstor rekao.

Kasno je za to, motor je otvoren i blok je vec prodat posto mi nije trebao :) Bice mi ovo skola za ubuduce :)

Link to post
Share on other sites

Zali Boze bacenih para

prvi put cujem da je neko kupio blok od tog m10 al ajde :)

Nadju se ljudi :) Sjebo navoje za svecice pa mu trebalo :P

Plus stranca :D

Mozda je neko uzeo da se slika sa njim ko zna :lol: :lol: :lol:

Nema aparat heheehehe :P

Link to post
Share on other sites