e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

Svi imamo razlicite kriterijume ali ovo ce po meni biti strasno.. Bez ljutnje.. Ovom majstoru je verovatno firma otisla pod stecaj pa coveku palo na pamet da uzme da farba,zao mi je sto je ulozeno toliko truda,ali najbitnije je da ti budes zadovoljan radom a ne mi!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trebalo je danas ali je mnogo hladno ode temperatura u minus pa nece da radi covek ceka da se bar malo poboljsa vreme. Da ne upropasti farbu, posto on kad farba otvara garazu, a sad vetar ima i dovoljno je nekolko pahuljice snega da se zalepe na kola ima tu da se sve primecuje. Bice sutra ujutru nadam se. Kola su oprana sredstvom i cekaju ali necemo da rizikujemo ;)

A sto se predhodnog komentara tice... Kos i prtljaznik su predjeni najobicnijom bojom koja ima sjaj cisto da se ujednace, zato sto se ti delovi i ne vide po 100-ti put kazem vec. Majstor farba od 77' godine nije mu firma pod stecaj otisla ;)

Link to post
Share on other sites

ne zuri nigde, nije bas povoljna temperatura za farbanje. moraces da sacekas malo toplije vreme.

Znam evo danas -6 :( Tako da i od danas nema nista od farbanja :(

pre farbanja obavezno ponovo prebrisite auto jer za dan stajanja napada brdo prasine koja ce se videti posle farbanja,a pogotovo sto se farba u garazi sa otvorenim vratima,a ne komori...

Pa normalno on vec 2 dana stoji ne 1 :)

Na hladnom oće farba da curi kolko god da je dobar majstor,tako da nek spremi neku furunu :)

Pa to se desilo napred. Nije lozio vec je hladno bilo i jos je 2 ruku uradio ubrzo i zato ima neke slivke napred ali sta da se radi, reko sam mu za slivke i za sve potrudicemo se da ispravimo to da se tolko ne vidi, mada iako smirglan do besvesti ostao je katran i izasao preko farbe, slikacu danas sutra da vidite, sve sam se iznervirao j***m i katran i ko ga izmisli i mog ludog brata sto ga isprska u kos :@

Link to post
Share on other sites

katran treba da se susi bar mesec dana u idealnim uslovima u protivnom deluje kao razredjivac na sve sto se preko njega nabaci.

i ne vredi da ga gulis, peres, smirglas, sta god da pokusas, morao bi do golog lima da ides a i onda je upitno sta bi bilo bez nekih jakih hemija i cuda.

gledaj to sa vedrije strane, naucio si nesto novo. zivot je lep i dug, bice jos bemvea.

Link to post
Share on other sites

Lepo lepo, ne moze svaki da se radi kao kod majstor klinika po par meseci i da bude kao iz fabrike ali i ovaj ce trajati duze od vecine kocki kod nas a i spolja ce izgledati lepo i sveze :D Samo nek te lepo sluzi!

Link to post
Share on other sites

Lepo lepo, ne moze svaki da se radi kao kod majstor klinika po par meseci i da bude kao iz fabrike ali i ovaj ce trajati duze od vecine kocki kod nas a i spolja ce izgledati lepo i sveze :D Samo nek te lepo sluzi!

Mnogo lepse izgleda al ovaj glupi aparat sve izmenja napravio narandzastu boju -.-

Link to post
Share on other sites

Alal vera, ma samo da je vec ofarban, samo kako taj farba bez grejanja... :lol:

Rukama hahahahahah salim se :D

Pa kad zavrsi farbanje on zalozi sporet i greje :) Zna da radi ja sam lepo rekao ranije oni me zezaju :)

Link to post
Share on other sites

Rukama hahahahahah salim se :D

Pa kad zavrsi farbanje on zalozi sporet i greje :) Zna da radi ja sam lepo rekao ranije oni me zezaju :)

Pa kos i gepek kao da je koristio noge a ne ruke...salim se

Link to post
Share on other sites

Pa kos i gepek kao da je koristio noge a ne ruke...salim se

Ma popisao se covek po kosu i gepeku xD Bitno da ti se svidja spoljasnost sad ce jos malo slike zavrsne druge ruke :)

Link to post
Share on other sites

Dobar ovaj kas na petoj slici :D :D

To je najnovija tehnologija, donela mu ga 5 zena u miraz hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Link to post
Share on other sites

To je najnovija tehnologija, donela mu ga 5 zena u miraz hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Dobro je prošao :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites